Asus GTX 770 Direct CU II Oyunlarda Düşük Fps Alıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Steam Community :: Screenshot :: Haydi başlayalım.
Kişiye ait olan sistem:
16gb 1600mhz ram
i3 2120 işlemci
Windforce 760 4gb
Bak dostum Ultra da değil, Very High Quality Benchmark'ı.
O işlemci ve o ekran kartı ile 30 FPS'i Ultra'da geçemez.
KAYNAK: techspot
Senin linkteki yorum: İNTERNETTEN YÜKLEMİŞ BEYLER İNANMAYIN
:D
VeryHigh_02.png

Son düzenleme:
Yahu yalan mı söylüyorum? 2560x1600 çözünürlükte denemiyoruz. Biraz daha iyi araştırıp atın fotoğrafları.

Sistem böyle ise ya arkadaş sistemi bilmiyor ya da dolandırıldı. Belki de bizi kekliyor.

Hayır. Upgrade ile bu hale geldi. Darboğaz yapmayacağını düşünüp direk ekran kartı aldık. Sene içerisinde işlemci de alınacak.

Yahu yalan mı söylüyorum? 2560x1600 çözünürlükte denemiyoruz. Biraz daha iyi araştırıp atın fotoğrafları.

Hayır. Upgrade ile bu hale geldi. Darboğaz yapmayacağını düşünüp direk ekran kartı aldık. Sene içerisinde işlemci de alınacak.
Yalan söylemiyorsan da baz aldığın yer uydurukçu. Verdiğim benchmark 1080p. Hangi çözünürlükte Ultra çekeceksin sorması ayıp. Bu konunun cevabı da verildi zaten.

taylanxtavsan, bir kere benim eğlence şeklimden sizene bu bir. İkincisi oynuyor muyuz? Evet. İnsanları yalancı çıkarmaya çalışmayın. İşimiz gücümüz yok burada yalan söyleyecek değiliz.

taylanxtavsan, bir kere benim eğlence şeklimden sizene bu bir. İkincisi oynuyor muyuz? Evet. İnsanları yalancı çıkarmaya çalışmayın. İşimiz gücümüz yok burada yalan söyleyecek değiliz.
Eğer verdiğin link sana ait ise yanlış bilgilendirmeden rapor edilmeye bile layıksın ancak kusuruma bakma sağlıcakla kal...

Özet: Oyun işlemcide AMD özürlü, i3 ile de oynarsın ancak full değil. 760 için de bu böyle geçerli. Banane senin oyun zevkinden.

Arkadaşım 760 la o frame alman normal mirkan şenol abi bile 2 tane 780 le zorlanıyor arma3 te. Ultra ayarlarda.

Konu sahibi arkadaş GTX 770 DC2 kullanıyor ancak diğer oyunlar haricinde bu oyunda acayip kasılmalardan şikayetçi. Ben de diyorum ki oyun AMD işlemcilerde sorun çıkaran optimize özürlü bir ürün. 2GB VRam'inin de sorun çıkardığını düşünmüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı