Satılık ASUS GTX 780 DCUII

1900 TL ye şuan ki piyasada alınabilecek en iyi kartlardan bir tanesi, umarım ihtiyaç sahibi biri alır.

Cahille tartışmak imkansız olduğu için pek bir şey demek istemiyorum atılan gülücüklerden gına geldi. Bu forumun ne olduğunu da gayet iyi anladım şu posta gelen yorumlardan cahillik sıralaması yaparsam 1. si bunu alacağıma R9 370 alırım diyen arkadaş 2. FurMark'ta 40FPS alan 1050 Ti ile bu kartı karşılaştıran arkadaş 3. neden gülücük atıyorsunuz bir açıklaması var mı dediğimde cevabı olmayanlar. Kartı satıştan çekiyorum hem post hem üyeliğim silinebilir.

Cahille tartışmak imkansız olduğu için pek bir şey demek istemiyorum atılan gülücüklerden gına geldi. Bu forumun ne olduğunu da gayet iyi anladım şu posta gelen yorumlardan cahillik sıralaması yaparsam 1. si bunu alacağıma R9 370 alırım diyen arkadaş 2. FurMark'ta 40FPS alan 1050 Ti ile bu kartı karşılaştıran arkadaş 3. neden gülücük atıyorsunuz bir açıklaması var mı dediğimde cevabı olmayanlar. Kartı satıştan çekiyorum hem post hem üyeliğim silinebilir.

Bence satışınız gayet uygun. Ben parayı denkleştiremediğim için alamadım. Konu hala takibimde. Acil karta ihtiyacım var. Boş muhabbet yapan çok. 1050 Ti için 4K isteyen var.

Çok eski bir kart olduğu için bu fiyat biraz absürt duruyor. Ancak dediklerinizde haklısınız, GTX 970 performansı verebilen bir kart ki GTX 970 de zaten 2 bin liranın üstüne satılıyor. (alıcı buluyor mu orasını bilmiyorum, ben 2100'e 980 aldım 2 ay önce)

Çok eski bir kart olduğu için bu fiyat biraz absürt duruyor. Ancak dediklerinizde haklısınız, GTX 970 performansı verebilen bir kart ki GTX 970 de zaten 2 bin liranın üstüne satılıyor. (alıcı buluyor mu orasını bilmiyorum, ben 2100'e 980 aldım 2 ay önce)

Biliyorum hocam aksini söylemedim zaten 2000'e bu kartı ve 970 görsem bende 970 alırım ama her gün bakıyorum fiyatlara genelde 2500 üstüne görüyorum o kartı 500TL az bir fark değil. 980i güzel fiyata almışsınız iyi günlerde kullanın.

Satış fiyatınız gayet uygun hocam. Hatta bir tık az istediğinizi bile söyleyebilirim.

3070 gibi bir kartın 15K ettiği dönemdeyiz. 4.5K'lık kart kendisi ama işte. :/

Geri
Yukarı