Satıldı ASUS GTX 780 DirectCU II 600 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

zevheri

Kilopat
Makaleler
6
Kart 3 GB 384 bittir. Kartı ihtiyaçtan dolayı satıyorum. OC model olduğu için GTX 970 ile aralarında %10 bir fark var. Isı değerleri tam yükte 60-70 arası değişiyor. (66 dereceyi geçtiğini görmedim ama yine de fazla pay veriyorum.) Kutusu, aparatları tam. Garantisi bitmiştir. Fiyat 700>650>600 lira. GTX 970'lerin 750 lira olduğu bir piyasada fiyat gayet iyi. Hele ki aralarında %10 gibi bir performans farkı varken. Lütfen pazarlık teklif etmeyin.
(Kart 29 CM)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg

İletişim için: 05536423017

Bu arada kartın 29 CM olması korkutmasın. Sıradan SSD yeri olan bir mid tower kasa ile kullanıyorum. Everest rampage 75 ile gayet rahat kullanıyorum. Hatta 1 CM'ye yakın boşluk kalıyor diyebilirim.

Son düzenleme:
Bir de kendin fotoğrafını çekip atar mısın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Malatya'dayım. %10 ödemeyi kabul ediyorsanız bana fark etmez.

Buradan bildirim geç geliyor. Bana telefon ile ulaşabilir misiniz? 05536423017 whatsapp sms veya aramanız fark etmez.

@Recaizade Mahmut Efendi Ne oldu, geri dönüş yapmadınız?

Anladım o olmazsa geri dönüş yaparsınız. GET vs. olmadan fiyatı 680 yapabilirim aklınızda bulunsun.

Fiyatı 650 liraya indirdim. Kargo alıcıya aittir.

Fiyatı son olarak 600 liraya çekiyorum. Dediğim gibi son fiyattır ve kargo alıcıya aittir.

Teklif bile gelmiyor :D 290 olsaydı şuan 7000 liradan satmıştım buna eminim.

Takipteyim. Whatsapp'dan mesaj gönderin bana. 0535 575 7019

Dönüş yapıldı.

Bu arada konuyu güncelledim. Elimde Fifa 17 olduğu için ancak onla test edebildim. Videosu yukarıdadır. (2K maksimum ayarlar.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Keşke önceden görse idim önceki günlerde Malatya' da idim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı