ASUS GTX 950 nasıl satılır?

eyp_sahinn

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı uzun zamandır elimde ve hiç zormaladım internette araştırma ve birkaç oyun oynadım kart çok temiz. Bu aralar oyun oynamaya başladım ve bana yetersiz gelmeye başladı yükseltmek için satışa koydum ama satamıyorum pazarlık teklifleri de çok saçma. Ben ilana 1.400 yazıyorum adam bana 600 TL teklif ediyor. Ben bu kartı çok zarar etmeden nasıl ve nerede satabilirim?
Kartı 1.5 sene önce 1500 TL'ye almıştım aldığım fiyattan satmasam da olur.
Bu kartı sattıktan sonra ne almalıyım işlemcim i7 4790 bütçe ise 2700 Max içinde GTX 950 fiyatı da var.

Zarar etmeden mi? 10 sene öncesinin giriş seviyesi kartını RX 470-570 fiyatlarına satmaya çalışırsan satamazsın.

Alırken zaten kazık yemişsin o kartın hiçbir yerine 1,5 sene önce 1500 TL verilmezdi. 1000 TL'ye koy belki bir alıcı çıkar, GTX 1050 2 GB'lar bile şu anda 1000-1200 TL.

Kartı 1200TL'den koyun alan olmaz ise fiyatı aşağı çekersiniz. Kartı sattıktan sonra toplam bütçenizi yazın biz yardımcı oluruz.

1.5 sene önce RX 570 alma NVIDIA daha kaliteli diye aklına girdiler muhtemelen ama satarken öyle olmayacak maalesef.

Bir tık öyle oldu mining kartları vs dediler ısınır alma dediler bende kandım işte napayım

Kartı 1200TL'den koyun alan olmaz ise fiyatı aşağı çekersiniz. Kartı sattıktan sonra toplam bütçenizi yazın biz yardımcı oluruz.

Onu denerim satılmaz ise kenara kaldırırım yeni kart alırım bütçeyi biraz daha zormalamam gerekecek öyle

Geri
Yukarı