ASUS GTX 960 Nasıl Bir Karttır?

R9 380 daha güçlü kart foruma bakma sen adamlara test atıyorum sürücü diyor hala ama hiç düşünmüyor amd bu sürücüleriyle driverları oturmuş gtx 960 ı geçiyorsa 2016 da sözünü verdiği driverları iyileştirme olduktan sonra ne olur bu fark diye. R9 380 daha sağlam ve yeni bir kart onu tercih edin.

1080p için gayet performanslı bir kart ve ben gtx 950 kullanmaya başladım yeni gayet memnunum performansından özellikle shadow play ile fps kaybı olmadan video kaydı almak harika.

GTX 960 yerine GTX 950 tercih etmek daha mantıklı olur. Eğer piyasayı takip ediyorsanız 600 TL'ye GTX 950 alabiliyorsunuz. GTX 960 için ise en az 160 TL daha eklemeniz gerekiyor. Aradaki fiyat farkına değecek kadar performans farkı yok. Ama GTX 960 almaya gücünüz yetiyorsa R9 380 almanız daha iyi olur.

GTX 960 yerine GTX 950 tercih etmek daha mantıklı olur. Eğer piyasayı takip ediyorsanız 600 TL'ye GTX 950 alabiliyorsunuz. GTX 960 için ise en az 160 TL daha eklemeniz gerekiyor. Aradaki fiyat farkına değecek kadar performans farkı yok. Ama GTX 960 almaya gücünüz yetiyorsa R9 380 almanız daha iyi olur.

Hocam dün AMD'nin paralı ajanı demedin mi bana neden r9 380 önerdin ? Ne değişik insanlar var ya. R9 380 iyi dersin 960 dan adam sana amd askeri der arkadaşı pistten alalım der daha tam bir gün geçmeden r9 380 önerir. Sorunlu musunuz nesiniz arkadaşım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanıcı bütçesine, ihtiyacına göre bir ürünü satın almalıdır. GTX 960 fiyatını haketmiyor. Bu yüzden R9 380 tercih edilmesi daha uygun.

Hocam ciddi misin?? Bu ne hocam o zaman.

GTX 960 vs GTX 970

Ne değişti 1 günde?? SS alıp üniversitede arkadaşlara falan göstermek lazım bu durumu. R9 380 iyi dedim ben adam gelip laf atıp gitti şimdi de r9 380 diyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı