ASUS GTX570 DirectCU II veya MSI GTX570 Twin Frozr III

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ForAnAngeL

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
30
Yer
Hell
  • ASUS GTX570 DirectCU II GDDR5 1280MB 320Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı
  • MSI GTX570 Twin Frozr III PE/OC GDDR5 1280MB 320Bit GeForce DX11 Ekran Kartı

Sizce hangisi?

Tabii ki ASUS. Hep tavsiye ediliyor zaten. Soğutması epey iyi.Ama kasanda yer olup olmadığından felan emin ol. 3 slotluk yer kaplıyor ^^

Msi oc yaziyor bu farkeder mi?

OC'li potansiyelinin yüksek olduğunu gösteriyor sanırım. Zaten canavar gibi kart. Ne yapacaksın OC edip. Dediğim gibi soğtuması daha başarılı olan ASUS tercihimdir ki şahsen ben ASUS kullanmıyorum ama araştırdıklarıma göre soğutması epey iyi. Keşke bende ASUS alsaydım ^^

Tesekkurler.Diger arkadaslarmin ne dusunduklerinide bilmek istiyorum.

Bence de Asus al. Sebebini sorarsan MSI'da ki O.C. ibaresi pek de önemli değil zira sen o Asus kartı o.c. ile epey coşturabilirsin ;)

2 kart arasında kalınca bence önemli olan soğutmasıdır. Bana göre MSI'ın soğutması daha iyi ayrıca tabi ismi var. Yani MSI Asus'dan daha güvenilir şirket bana göre.

Evet bu herkes için değişir .Recep Baltaş ve Burak Alkan'ın bu konudakı düşüncüleri neler?

Teknik bakalım olaya...

ASUS:

Çekirdek Frekansı
742 MHz
Bellek Frekansı
3800 MHz ( 950 MHz GDDR5 )

MSI:

Çekirdek Frekansı
770
Bellek Frekansı
4000

Görüldüğü üzere MSI performans açısından daha iyi bir tablo çiziyor. Ama ASUS'u da OC edip kolayca bu hıza çıkarabilirsin. Soğutma konusunda ise iki kart da aşağı yukarı aynı performansı sunuyor. Bu durumda belirleyici unsur kartların fiyatları olacaktır.

Bu arada MSI ile ASUS güven konusunda eşittir bence...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı