ASUS GTX660 DIRECTCU II O.C ve Corsair Carbide 400R kasayı aldım

Kardeşim yorumları okudum, yok işte şunu alsaydın iyiymiş o daha yeni filan galiba yorum yapanlar bu ekran kartını kullanmamış arkadaşım kullanıyor ultrada 1920x1080, 4xaa grafik kalitesinde Crysis 3 hariç açamadığı oyun yok ve hepsi 40 FPS üstü. Bu kadar performanslı olduğunu zannetmiyordum ama harika bir kart bunun yanında kaç sene gidecek ki diye düşünebilirsin ama hiç bir kart sana belli bir zaman vermez bu kartla ortalama 2-3 yıl rahat gidersin. Aynı işlemciyi ben kullanıyorum harika bir işlemci için rahat olsun. Bütçen doğrultusunda güzel bir sistem bende yeni almadım çünkü acelem vardı onları bekleyemedim açıkcası. Hem stok sorunu vardı aldım menmunum.

GTX660 DIRECT CU II Okadar kötü değil yok GTX760 yok GTX770 Bunların parasını kim verecekte alacak. Hayırlı olsun güzel kart crysis 3 açar bf3 açar high veya very high. En olmadı medium.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı