Asus GTX750 Ti STRIX veya MSI GTX 750 Ti

trabzon61

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar bu iki kart arasında kaldım. Benim monitörüm vga girişli. Msı gtx 750 ti de vga girişli. Ama asus gtx 750 ti strix vga girişli değil. Bu yüzden onu alırken yanında dvı-vga dönüştürücü alacağım. Sizce msı mı alayım? Yoksa asus ve yanında dönüştürücü mü alayım? Yani kaygılandığım konu dvı-vga dönüştürücü alırsam titreme yapar mı?

Aktif ve pasif soğutmalı bir kart Strix, fazladan fan sesi duymak istemiyorsan Asus Strix tercih et.

Ben Strix kullanıyorum gayette memnunum ama vga sorunun varsa Msı al. Çünkü Strix'te DVI var ama çekirdek hızı bakımından Strix Msı'yı geçiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu iki kartın arasında max. 2-3 fps oynar hangisi ucuzsa onuda alabilirsin markaların ikiside çok sağlam benim tercihim MSI olur her zaman çünkü twinfrozr soğutma sistemi yenilendiğinden bu yana çok güzel tepkiler aldı kendimde kullanıyorum ayrıca 750 Ti modelini şu ana kadar sıkıntısını görmedim, asus modeline gelincede inceleme fırsatın olursa eğer iki ürünün de ısı borularına bak.

MSI modelini buradan incelemiştim zamanında sende inceleyebilirsin.
MSI GTX 750Ti Twin Frozr Gaming İncelemesi - Technopat

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı