Çözüldü Asus GTX750 Ti üzerinde bulunan çizikler önemli mi?

• Konuyu başlatan Bir Deliden Fazlası
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 1B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
B

Bir Deliden Fazlası

Ziyaretçi
Asus GTX750 Ti modelli bir ekran kartı aldım ve soğutucu blokta çizik olduğunu gördüm ve aynı şekilde sanki fan yapraklarının üzerini kurşun kalemle çizmiş gibi çizikler gördüm. Sizce bu normal midir, yoksa değiştirmeli miyim ya da önemsiz diye düşünüp kullanmaya devam mı etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Resmi paylaşacaktım ama gidip değiştirdim, şimdi yeni verdiklerinin diğeri gibi bir çizik sorunu yok ama sadece arkasında etiket yapıştırıp sökülmüş gibi bir iz var. Kontrol ettim çalışıyor fakat şimdilik çıkardım, güç kaynağı alınca takacağım. O izin de sorun çıkartacağını düşünmüyorum. (y)

Son düzenleyen: Moderatör:
Resmi paylaşacaktım ama gidip değiştirdim, şimdi yeni verdiklerinin diğeri gibi bir çizik sorunu yok ama sadece arkasında etiket yapıştırıp sökülmüş gibi bir iz var. Kontrol ettim çalışıyor fakat şimdilik çıkardım, güç kaynağı alınca takacağım. O izin de sorun çıkartacağını düşünmüyorum. (y)

@Asım Demir
Sıkıntı olmaz. Benim kartta da çizikler vardı geldiğinde fan yapraklarında sorun etmedim.

Şimdide değiştirdim yenisi ile altında etiket yapıştırılmış sökülmüş gibi bir iz var, bir üst mesajda belirtmiştim zaten. Ondan da herhangi bir şey olmaz sanırım?

Şimdide değiştirdim yenisi ile altında etiket yapıştırılmış sökülmüş gibi bir iz var, bir üst mesajda belirtmiştim zaten. Ondan da herhangi bir şey olmaz sanırım?
Bu kadar dert etmene gerek yok. Kart sorunsuz bir şekilde çalışıyorsa sorun yok demektir. :D

Bende bazı takıntılar var o yüzden böyle. Kartı taktım çalışmasına çalışıyor ama kontrol ettikten sonra bilgisayardan çıkardım, çünkü güç kaynağım ile verimli çalışacağını sanmıyorum o yüzden yeni güç kaynağı alana kadar dolapta yatacak. :)

Dostum Gtx 750 ti 300 watt bir PSU'da bile çalışıyor. Sen düşün.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı