Çözüldü GTX 750 Ti için kalitesiz bir 350W PSU yeter mi?

• Konuyu başlatan Bir Deliden Fazlası
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 6B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
B

Bir Deliden Fazlası

Ziyaretçi
Forumda birçok konu gördüm fakat benimki ile uyumlu pek bir şey göremedim, o yüzden yeni konu açma gereği duydum. Az önce Vatan Bilgisayar'dan Asus GTX 750 Ti(O.C değil) aldım ve şu anda sistemde takılı. Aklımda bir takım soru işaretleri kaldı, bu güç kaynağı bu sistemi rahatça çalıştırır mı? 12V kanalından 216W veren AcBel 350W bir güç kaynağı ile donatılmış sistemim var ve aşağıda ki bileşenlerle beraber çalışmakta.

Anakart: P8H77-M PRO(CM6870)
Bellek: 2x4GB CL11 1600MHz
İşlemci: Intel i7-3770 3.4GHz
HDD: Seagate Barracuda 1TB
SSD: Samsung 850 EVO 120GB
Güç Kaynağı:
DVD Sürücüsü:
Mevcut
Ön Panel Kart Okuyucu: Mevcut
Fan Sayısı: 1 adet kasa fanı

Güç Kaynağı: AcBel Polytech Inc.康舒科技

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı çalıştırdığınızda mavi ekran vermezse sorun yok demektir.Büyük bir ihtimal yetmez. Ama daha sağlıklı olması açısından en az bir 400 watt kaliteli bir PSU alabilirsiniz.

Normal şartlarda yeter ama siz yine de kaliteli verimli bir güç kaynağı alın.

Belki bayramda Corsair VS450 80+ modelli bir güç kaynağı alabilirim. Şu anda güç kaynağı çok sesli çalışıyor, bende bu durumdan korkuyorum ve şimdi hazır kasa olduğu için geldiği gün içinde bulunan GT630'u geri takacağım. (y)

216 watt ın yetme ihtimali var mı cidden ? 750 Ti öyle 10 watt falan çekmiyor.

Ben 80+ sertifikası olan 400W bir kasa alınması taraftarıyım.

Ben almasın demiyorum sen 216W'in yetmeyeceğini söylüyorsun. Bu yanlış bilgiye giriyor. :)

Ufak bir araştırma yaptım ve 12V kanalından 250W veren bir PSU ile sağlıklı bir şekilde açılıyormuş. 216 Watt pek sağlıklı olmaz fakat açar buna göre. Çok özür dilerim yanlış bilgilendirme için :( Umarım kusura bakmassınız :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı