Asus GTX960 ve Asus B75M-A uyumlu mu?

Ahmet_MaxPayne

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. i5 3470 işlemci, 8 GB RAM ve Asus B75M-A anakartım var. GTX960 ekran kartı ile uyumluluk problemi olur mu ? Anakarttan emin değilim.

63893_orig-800x640.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha almadım , açıkcası AMD düşünmüyorum .Nvidia benim için daha iyi . Sizin önerebileceğiniz bir kart var mıdır bu kartın fiyat aralığında ?

Darboğaz olmaz.
Merhaba , bu konu üzerinden baya zaman geçti , size bir şey danışmak istiyorum.
Yaza doğru GTX 1070 almaya karar verdim Allah'ın izniyle. Sizin bu kart için önerebileceğiniz anakart ve işlemci nedir? Anakart ve işlemci fiyatı 2.000 TL yi geçmezse güzel olur hocam. Teşekkürler

İ5 6500-6600-6600K modellerinden birini alabilirsin. Anakart olarakta B150 modellerine bakabilirsin. Kaby Lake işlemci tarafında da istediğin İ5 modellerinden birini alabilirsin. Anakart olarakta B250M-H270 modellerine bakabilirsin. İ5 6500 işlemcisi 1080P'de işlemciye yüklenen oyunlarda GTX 1070 modeliyle yer yer darboğaz yapar bunu da unutma. 2-4K'da ise yapmaz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı