Çözüldü ASUS H270F GAMING NVMe M.2 desteği

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

de12vil

Femtopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler dilerim, ASUS H270F GAMING anakartım var ve yüksek performanslı M.2 SSD'lere geçiş yapmak istiyorum.
Samsung'un Pro serisi M.2 SSD'leri başlıkta belirttiğim anakart ile uyumlu mudur?
ASUS'un sitesinde "Intel® Optane teknolojisi yalnızca 7. nesil ıntel® işlemciler kullanılırken desteklenir." diye bir ibare kullanılmış. Intel Optane teknolojisinin bu SSD'ler ile bir ilişkisi var mı? Benim işlemcim 6. nesil, bunun için işlemcimi değiştirmem gerekir mi?
Anakartımın depolama özellikleri resimdeki gibidir, yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum.

Depolama.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet uyumlu. Optane, bahsettiklerinizden daha başka bir teknoloji. 6. nesil bir işlemci ve bu anakartla NVMe SSD kullanabilirsiniz.
Evet uyumlu. Optane, bahsettiklerinizden daha başka bir teknoloji. 6. nesil bir işlemci ve bu anakartla NVMe SSD kullanabilirsiniz.

Çözüm
Herkese iyi günler dilerim, ASUS H270F Gaming anakartım var ve yüksek performanslı M.2 SSD'lere geçiş yapmak istiyorum.
Samsung'un Pro serisi M.2 SSD'leri başlıkta belirttiğim anakart ile uyumlu mudur?
ASUS'un sitesinde "ıntel® Optane teknolojisi yalnızca 7. nesil ıntel® işlemciler kullanılırken desteklenir." diye bir ibare kullanılmış. Intel Optane teknolojisinin bu SSD'ler ile bir ilişkisi var mı? Benim işlemcim 6. nesil, bunun için işlemcimi değiştirmem gerekir mi?
Anakartımın depolama özellikleri resimdeki gibidir, yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum.

Eki Görüntüle 993319

M.2 SSD ne aldın sorabilir miyim bende de aynı anakartan var M.2 SSD gecmeyi düşünüyorum en performanslısı hangisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı