Asus H81-Plus Intel G3258 hackintosh kurulum sorunu

muratbergal

Hectopat
Yer
Ordu, Turkey
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Sistem tavsiyeleri bölümünden toplamış olduğum sistemim çok güzel oldu fakat hakintosh yaparken kurulum ekranına geçemiyorum. İlk başlarda meshur bluetoothıhcı... Missing bluetooth controller transport hatasını aldım. Ekran kartı sorunu ama ne yaptıysam geçemedim. Harici ekran kartı yok. Üstünde kendi ekran kartını kullanıyorum. Recep kardeşimin kurulumda anlattığı yöntemi de yaptım olmadı. Graphics inject bölümündeki ayarları velhasıl geçemedim. Burayı ayrıca bios ayarlarınıda yaptım recep baltaşın anlattığı şekilde...

Allah aşkına ben bu üsteki yazıda ne yazdımda ceza yedim 1 ay ... ikinci hesap açtım onuda kapattınız... Ben yardım istedim sizden, siz siteden kovuyorsunuz. böylemi oluyor yardımlaşma..

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Recep BALTAŞ kardeşimizin önerdiği üzere FakeCPUID le sorunsuz bi şekilde kurulumu tamamladım fakat ekran kartını aktif edemedim tümleşik olan kartı aktif etmek istiyorum yanılmıyorsam intel hd graphics ama hangi seri olduğunu bilmiyorum ve bi kaç yöntem uguladım fakat bi sonuca varamadım bu sorunu aşan arkadaşlardan yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı