ASUS H81M-PLUS İnternet Sorunu

nopatich

Hectopat
Alakası yok ama yine de BIOS'u güncelleyin. O liste test edilip uyumlu çalışan belleklerin listesidir. Pek bir önemi yok. Zaten siyah ekran verme sorunu tamamen ekran kartı ile alakalı. Sorun bulamıyorlarsa iade veya değişim isteyin.
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim hocam. Şuan için bir başka sorunum var. Bunun için sanırım tekrar konu açmam gerekecek. Realtek ethernet driver sorunu Realtek Ethernet Driver Kurulum Hatası bu konuda mesajlarınızı okumaya çalıştım fakat anlayamadım. Çıkan kodları google'da aratmama rağmen. Babam modemi kapattı yanlışlıkla gittim açtım hemen ve İnternete bağlanmak için sürücü yüklemeniz gerekmektedir dedi. Ben ünlemli olan kodları aldım. Eğer yardım edebilme imkanınız varsa yardım ederseniz çok sevinirim. Bu kodları format attıktan sonra aldım aygıt yöneticisinden. Format atmadan önce hatayı aldığım windows/aygıt yöneticisinde ünlemli olan ethernet ya da realtek bağdaştıcısı gibi bir şey gözükmüyordu. Bu yüzden format attım. Elimde olan kodlarda bunlar hocam. Acaba içlerinden realtek ile ilgili olan driver çıkacak mı ?

ACPI\PNP0A0A\2&DABA3FF&2
PCI\VEN_8086&DEV_8C3A&SUBSYS_85341043&REV_04\3&11583659&0&B0
PCI\VEN_8086&DEV_8C22&SUBSYS_85341043&REV_05\3&11583659&0&FB

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim hocam. Şuan için bir başka sorunum var. Bunun için sanırım tekrar konu açmam gerekecek. Realtek ethernet driver sorunu Realtek Ethernet Driver Kurulum Hatası bu konuda mesajlarınızı okumaya çalıştım fakat anlayamadım. Çıkan kodları google'da aratmama rağmen. Babam modemi kapattı yanlışlıkla gittim açtım hemen ve İnternete bağlanmak için sürücü yüklemeniz gerekmektedir dedi. Ben ünlemli olan kodları aldım. Eğer yardım edebilme imkanınız varsa yardım ederseniz çok sevinirim. Bu kodları format attıktan sonra aldım aygıt yöneticisinden. Format atmadan önce hatayı aldığım windows/aygıt yöneticisinde ünlemli olan ethernet ya da realtek bağdaştıcısı gibi bir şey gözükmüyordu. Bu yüzden format attım. Elimde olan kodlarda bunlar hocam. Acaba içlerinden realtek ile ilgili olan driver çıkacak mı ?

ACPI\PNP0A0A\2&DABA3FF&2
PCI\VEN_8086&DEV_8C3A&SUBSYS_85341043&REV_04\3&11583659&0&B0
PCI\VEN_8086&DEV_8C22&SUBSYS_85341043&REV_05\3&11583659&0&FB

İşletim sisteminizi ve kaç bit olduğunu belirtirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı