Asus H81M-PLUS ve Pentium G3220 aldım

• Konuyu başlatan Mertcan Başel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 44
  • Görüntüleme 8B
Dün itibariyle bende aynı anakart ve işlemciden aldım. Şuan tes ediyorum. GTX750ti ve çatıdan kalan eski kasamla birleştirdim. (p4 2,8 işlemcili 2004 ten felan kalmaydı) Bakalım nasıl bi sonuç olacak :D

çatıdaki makinadan 200tb sata diski 380w psu ve asus marka eski bi kasaya monte ettim. 750ti zor sığdı açıkçası kasaya. 2. el sitelerinden temiz bir 22" samsung dvi lcd ekran edindim. Sıkışık zamanımda bayağı bi ilaç olacak bana. Laptopum bozulacak zamanı bulunca eski hevesime geri döndüm artık bunu yavaş yavaş Mini atx ekonomik bi oyun makinasına çviricem.

Evet arkadaşlar çatıdaki kasanın içinden çıkan sistemi söktüm. Sistemin yeni parçalarını birleştirdim bakalım nasıl bi görüntüsü olacak.

ynYrVM.jpg

66gLmk.jpg

WrBLbE.jpg

İşte şuanki hali. :) açıkşası hakkaten çok çirkin oldu :D :D ama nerdeyse 350 tl gibi bi fiyata maloldu bana. Bence şu devirde büyük bişey başardım. FPS denemelerimiz başladı :D

Battlefield 3 iniyor.

Z1vP9A.jpg

ozGRO2.jpg

lzJ6Ok.jpg

Vyo1rV.jpg

nGz3Og.jpg

Hahaha evet temizleyeceğim tabiki. Şu yağmurlar geçince terasta güzelce bi hava tutulacak. Zaten mid tower güzel bi kasa bakıyorum. Şuan sıcaklık normal test ediyorum sistemi dikkat etiyseniz arka fanlar bile bağlı değil.

İlk deneme.

QgDdjj.png

XYVzZ5.png

b4qoPm.png

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı