ASUS HD 7790 İncelemesi

Arkdaşlar ASUS HD 7790 incelemesini kısa olarak yaptım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burda 1-2 tane fotoğraf koydum.

DSCF0642.JPG

DSCF0646.JPG

DSCF0644.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Hortlatma gibi olmasın ama Mertcan abi herhangi bir görüntü kesilmesi, bilgisayar donması, mavi ekran falan yaşadın mı ?

Allah'a şükür bir sorun yaşamadım ve yaşamak istemiyorum :D. Assassin's Creed IV Black Flag hariç diğer oyunlarda sorun yaşamadım. Assassin's Creed IV Black Flag oyununda 10 saniye oyunuyorsun oyun donuyor ve 2 saniye sonra tekrar normale dönüyor. Herhalde aldığım dvd bozuktu :D.

Allah'a şükür bir sorun yaşamadım ve yaşamak istemiyorum :D. Assassin's Creed IV Black Flag hariç diğer oyunlarda sorun yaşamadım. Assassin's Creed IV Black Flag oyununda 10 saniye oyunuyorsun oyun donuyor ve 2 saniye sonra tekrar normale dönüyor. Herhalde aldığım dvd bozuktu :D.

Grafik detayları neler ? :D Birde Fraps açık iken baksana değerlere. Kasarken 0-10 arasında mı oluyor FPS ?

Grafik detayları neler ? :D Birde Fraps açık iken baksana değerlere. Kasarken 0-10 arasında mı oluyor FPS ?
Şuanda kuzenimdeyim ve 3 gün bilgisayardan uzak kalıcam. Eve gidince bakarım. Oyunu yüksek ayarda ve orta ayarda denedim ama gene aynı. Şimdi kuzenimin biligisayarıda süper. Onda takılıyorum :D.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı