ASUS HD7850 1GB Görüntü Sorunu

Makaleler
6
Merhaba.Yaklaşık 1 yıldır kullandığım Asus Hd7850 1GB ekran kartımdan bu sabah görüntü alamadım.
Ya siyah ekranla yada Yeşil bir ekranla karşılaşıyorum.Sorun ne olabilir @Recep Baltaş
Sistem Bileşenleri
Not:İşlemciYİ 4.2 GHZ hızında kullanıyorum.
Bıos vb güncelledir. İşletim sistemim Win 8.1.

ozv7vq.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Elinizde baska bir ekran karti var mi? Ya da ekran kartini baska bir sistemde deneyebileceginiz bir kasa? O sayede test ederseniz kesinlik kazanabilir.

Goruntu kablolarini kontrol ettiniz mi?

20141116_105034.jpg

Elinizde baska bir ekran karti var mi? Ya da ekran kartini baska bir sistemde deneyebileceginiz bir kasa? O sayede test ederseniz kesinlik kazanabilir.

Goruntu kablolarini kontrol ettiniz mi?

Görüntü kablosunu televizyonda kontrol ettim.Elimde yedek ekrantı veya deneyebilecegim bir sistem yok.Teşekürler.

Efendim kasanızın içini açıp güç bağlantılarını bir kontrol eder misiniz. Ya da ekran kartınızı söküp VGA ya da HDMI Hangi portu kullanıyorsanız direk anakartınızın üzerindeki porta takıp dahili GPU'da deneyin eğer görüntü gelmez ise ya Güç Kaynağınızda ya da anakartınızda bir arıza vardır. Eğer ki görüntü gelir ise Ekran kartınızı garantiye gööndermenizi ya da değişim talep etmenizi öneririm.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı