Asus HD7950 DCUII TOP almalı mıyım?

uzalan

Kilopat
Yer
kartepe
Arkadaşlar ASUS GTX 680 DCUII'ye 1400 TL vermek bana çok geliyor. Fiyatının da düşeceği yok. Fiyat konusunda biraz düşük olmasını istiyorum çünkü beklemek çok zor, hemen almak istiyorum. Sizce linkte ki kartı alsam mı? %25 indirimle 750 TL nerdeyse GTX 680'in yarı fiyatında, kararsız kaldım. Karar vermemde yardımcı olun.

HD 7950 gayet iyi bir kart, günümüzde bütün oyunları en üst ayarda oynatır.

Crysis 3'ün sistem gereksinimine en üst ayarda HD 7970, GTX 680 demişler ancak HD 7950 çok rahat oynatır. Ben de olsam aynısını yapardım.

Emrah bu ne hız! Konuyu açıyorum 15sn sonra mevsres'in yorumu... :)

Ben de öyle düşünüyorum. 750 TL olması ve Top model olması çok güzel, Ayrıca testlerine bakıyorum da 1400 TL'lik kartı aratıcak gibi değil.

Hayır tabii ki. Ben HD 7870 kullanıyorum ve memnunum, sen çok memnun kalırsın diye düşünüyorum. HD 7950 çok iyi bir kart.

Teşekkürler... Şimdi vatanın İzmit'teki şübesini aradım stokta yokmuş. Mecburen netten alacağım. Mağazadan almak daha güzel oluyor. Gidiyorsun bakıyorsun, falan filan alıp geliyorsun... Netten almanın heycanı yok. :)

Bence karta aşırı yük altında bırakman bir şey getirmeyecek. Bu sebeple sisteminin sadece i5 3570k işlemcini 4 - 4,20 ghz günlük kullanımda stabil ve dar boğaz yapmadan kullanmana yarayacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı