Asus hd 7790 almalı mıyım?

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere birşey sormak istiyorum.

ASUS HD7790 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 128Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kartı almalımıyım sizce?

VATAN COMPUTER - ASUS - HD7790 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 128Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart

Alma sebebim BlackOps2 ve Gta 4 oynayabilmek. Şu anda elimde hd 3650 ekran kartı var :( 7790 alırsam sizce o oyunları oynayabilir miyim? BlackOps2'de, Wolfteam'da fraps ile video kaydı yapıyorum. Kasmalar olurmu bunu öğrenmek istiyorum.

Online oyun 'da söz veremem, ancak BlackOps2 de kasacağını sanmıyorum. Bence 7850 1gb 256 bit versiyonunu alabilirsen, senin için ideal bir seçim olucaktır.

Video çekimi esnasında FPS düşüşü illaki yaşayacaksın. Bunun dışında 7790 iyi bir kart. Full HD çözünürlük ve high-medium ayarlarda şimdilik sıkıntı yaratmayacaktır.
BF4, BO2 gibi oyunları rahatlıkla oynayabilirsin.

Bende oc yapışmış GT9600 ekran kartı var. Cod MW3'ü full ayarlarda kasmadan oynuyorum multiplayer olarak. Gta 4'ü single playerde orta ayarlarda oynadım. Battlefield 3'ü lowda kasmadan oynuyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı