Asus K55Vj - Sorry this program only supports asus notebook sorunu

pcdede

Hectopat
Merhaba arkadaşlar.
Başlıkta yazan bilgisayarımın orijinal programlarını kurmaya çalıştığımda "Sorry this program only supports asus notebook" hatasını veriyor.

Neden kaynaklanıyor.

İlginiz için teşekkürler.

İşletim sistemim: win 8 pro (orijinal lisanslıdır).

Merhaba arkadaşlar.
Başlıkta yazan bilgisayarımın orijinal programlarını kurmaya çalıştığımda "Sorry this program only supports asus notebook" hatasını veriyor.

Neden kaynaklanıyor.

İlginiz için teşekkürler.

İşletim sistemim: win 8 pro (orijinal lisanslıdır).

Ben çok çektim bari sen ve bu mesajı okuyanlar çekmesin. Önce şunu yükle sitesinden: ATK/ACPI. Daha sonra winflash yükle hata ortadan kalkar ;) Winflashı biosu güncelliceksen yükle. Muhtemelen onu yüklemek istediğinde veriyodur hatayı.

ben çok çektim bari sen ve bu mesajı okuyanlar çekmesin önce şunu yükle sitesinden ATK/ACPI daha sonra winflash yükle hata ortadan kalkar ;) winflashı biosu güncelliceksen yükle muhtemelen onu yüklemek istediğinde veriyodur hatayı

İlginiz için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi yaptım. Sorun giderildi gibi. Yanlış olan bir şey var. Çünkü firma sitesinde güncel sürümlerin olmasına rağmen, uptade programı hiç bir şey yapmıyor.
Son olarak da: Bios güncelleme yapmayı denedim; fakat firma sitesindeki bios bilgisayarımdakinden eski çıktı.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı