ASUS laptop açılmaması

Pirlede

Kilopat
Daha fazla  
ASUS laptobumu arkadaşıma vermiştim. O ise ara kablo alıp kabin içindeki güç kaynağına takıp laptopa takmış ve laptop kapanıp bir daha açılmamış. Sanırım yüksek akımdan kaynaklandı. Ben pili çıkarıp tekrar taktım, olmadı. BIOS pilini çıkarıp taktım, olmadı. Anakartın içini açtım yanma kokusu yoktu. Acaba neden açılmıyor şarja takınca hiç bir tepki vermiyor. Işıklar bile açılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nerede sorun olduğu bakarak anlaşılmaz koku da olmaz yani olabilir de olmayabilir de bence yetkili bir servise götürmekte fayda var ama tahminimce ana kart yanmış.

Nerede sorun olduğu bakarak anlaşılmaz koku da olmaz yani olabilir de olmayabilir de bence yetkili bir servise götürmekte fayda var ama tahminimce ana kart yanmış.
Hocam peki garanti süresi bitmiş. Servise yollasam arıza tespiti için ücret alırlar mı? Servisler genellikle yüksek fiyat istiyorlar bunun için.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı