ASUS Laptop Garanti Talebi Oluşturma

Basri Alpay

Hectopat
Daha fazla  
ASUS X500VX marka laptopumu garantiye yollayacağım. ASUS RMA'dan onarım talebi oluşturuyorum ama onarım talebi bölümündeki problem türlerinde problemimi bulamıyorum. Ne yapmam lazım?

Problemlerim:
Isınma problemi
Disk kullanımı sürekli yüksek seviyelerde.
Klavyede tek sıra halinde bulunan 1-Q-A tuşları çalışmıyor. (Bu mevcut.)

Diğer ikisini nasıl belirtmem gerekli?

asus.png

Son düzenleyen: Moderatör:
@myalcin06 Teşekkür ederim, bir sorum daha olacak. Benim bulunduğum şehirde, 3 tane Vatan Computer bulunmakta. Benim ürünümü aldığım mağaza bana uzakta, yakınımdaki Vatan Computer'a gitsem, garantiye yollamada sıkıntı çıkarırlar mı?

@myalcin06 Teşekkür ederim, bir sorum daha olacak. Benim bulunduğum şehirde, 3 tane Vatan Computer bulunmakta. Benim ürünümü aldığım mağaza bana uzakta, yakınımdaki Vatan Computer'a gitsem, garantiye yollamada sıkıntı çıkarırlar mı?
Herhangi bir sorun çıkmaz. İsterseniz farklı şehirde bulunan mağazalara dahi gidebilirsiniz. Ürünü faturası ve aksesuarları ile birlikte teslim edin. Gerisini onlar halledecektir.

@myalcin06 Teşekkür ederim, son bir sorum daha var. Ürünü garantiye yollarken, herhangi bir ücret talep edilecek mi? İlkkez garantiye veriyorum, bir ürünü :kıkırda: Garanti kapsamında şuanda.

@myalcin06 Teşekkür ederim, son bir sorum daha var. Ürünü garantiye yollarken, herhangi bir ücret talep edilecek mi? İlkkez garantiye veriyorum, bir ürünü :kıkırda: Garanti kapsamında şuanda.
Ürün garantisi devam ettiği sürece gönderim için sizden herhangi bir ücret talep edilmez. Sadece servis işlemi yapılırken kullanıcı hatasından kaynaklanan bir problem olursa sizden ücret talep edilir.

@myalcin06 Garantiye benim yerime başkası verebilir mi? (Vatan PC)
Kutunun içerisinde fatura,garanti belgesi herşey var. Eğer, benim yerime verebiliyorsa; veren kişinin neye ihtiyacı olacak? (Benim TC., telefon numaram vs.) Bilginiz var mı?

@myalcin06 Garantiye benim yerime başkası verebilir mi? (Vatan PC)
Kutunun içerisinde fatura,garanti belgesi herşey var. Eğer, benim yerime verebiliyorsa; veren kişinin neye ihtiyacı olacak? (Benim TC., telefon numaram vs.) Bilginiz var mı?
Fatura kendisinde olduğu için problem çıkacağını sanmıyorum. Söyledikleriniz beraber teslim etmesi yeterli olacaktır. Yinede telefonla arayıp bilgi alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı