Asus X550VX Laptop Bataryasını Çıkartıp Takmadan Açılmıyor

Selectra007

Hectopat
Yer
🇹🇷 🇹🇷 🇹🇷
Daha fazla  
Meslek
Pratisyen Doktor
İyi gunler. Asus x550vx laptopumun 3 gun once anakartını söküp fan temizligini ve termal macun değişimini yapıp SSD taktım. Format attıktan sonra hiçbir sorun yoktu. 2.kez açışımda hic tepki vermedi, bataryayı çıkartıp prize takılıyken açınca açıldı. Sonra bataryayı takıp deneyince yine açıldı. Laptopu her kapattığımda aynı işlemi yapmak zorunda kalıyorum. Asus x550lc bataryasini da denedim sorun devam ediyor. Bu durumu nasıl çözebilirim? Teşekkürler.
Laptopta başka bi sorun yok.
İyi gunler. Asus x550vx laptopumun 3 gun once anakartını söküp fan temizligini ve termal macun değişimini yapıp SSD taktım. Format attıktan sonra hiçbir sorun yoktu. 2.kez açışımda hic tepki vermedi, bataryayı çıkartıp prize takılıyken açınca açıldı. Sonra bataryayı takıp deneyince yine açıldı. Laptopu her kapattığımda aynı işlemi yapmak zorunda kalıyorum. Asus x550lc bataryasini da denedim sorun devam ediyor. Bu durumu nasıl çözebilirim? Teşekkürler.
Laptopta başka bi sorun yok.
laptopun icini tekrar actim. cdromun vidasini takmamistim onu taktim. gorebildigim vidalari ve kablolari sıkıştırdım. ici acikken laptopu calistirdim. ondan sonra duzeldi.hicbirsey anlamadim

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı