Asus Laptop HDD değişimi garantiyi bozar mı?

Arda_KkK

Kilopat
Arkadaşları benim elimde Asus X542UR laptop var 6 ay önce aldım. Harddisk yandı veya bozuldu. Değiştirmek istiyorum garanti yerine kendim sökersem veya bilgisayarcıya görürsem garanti gider mi? Yoksa garanti ye yollamak daha mı iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Garantisi varsa garantiye yollamak her zaman iyi bir çözüm olacaktır. Bu kadar kısa sürede bozulduysa imalat hatası olabilir bence şansınızı deneyin.

Onu Asus'un servisine sorsan daha iyi bilgi alırsın bence. Ben monster'a sormuştum mesela zarar vermediğiniz sürece sıkıntı yok demişti. Belki onların politikası farklıdır.

Birde eğer garanti dışına giriyorsa zaten bilgisayarcı da yapsa sende yapsan her türlü garantisi gider.

Onu Asus'un servisine sorsan daha iyi bilgi alırsın bence. Ben monster'a sormuştum mesela zarar vermediğiniz sürece sıkıntı yok demişti. Belki onların politikası farklıdır.

Birde eğer garanti dışına giriyorsa zaten bilgisayarcı da yapsa sende yapsan her türlü garantisi gider.

Doğru söylüyorsun benim bilgisayarım da ASUS ve bana servisten eğer vidalara zarar vermesseniz bir sıkıntı olmaz dediler yani vidalara zarar vermezseniz sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Araştırma yaptım. Asus'un servisinin kötü olduğunu öğrendim ve birden fazla adres var

Dosya Ekleri

• Screenshot_20180613-024202.jpeg
    Screenshot_20180613-024202.jpeg
    152,5 KB · Görüntüleme: 73
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı