ASUS laptop için RAM tercihi nasıl olmalı?

Bütçe
900-950

shipz

Centipat
Daha fazla  
ASUS TUF F15 laptop kullanıyorum 8 GB RAM takılı bunu 16 GB'a yükseltmek istiyorum. Piyasa birçok marka var hangi markayı alırsam benim için daha etkili olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
CPU-Z programını indirip Memory ve SPD kısımlarının resimlerini atabilirseniz daha iyi bir şekilde yardımcı olabiliriz.

1712266475436.png

1712266506630.png

Bu şekilde.

8GB 3200MHz CL22 DDR4 SODIMM RAM:

Bu ikisinden birini alabilirsin. Muhtemelen sorun çıkarmayacaktır ama belli de olmaz. Bazen (genellikle) çipten kaynaklı uyumsuzluk sorunları olabiliyor. Ama çok düşük bir ihtimal dahilinde bu. Biraz şans işi yani sorun çıkarsa iade edip tekrar sipariş verebilirsiniz.

Hatırladığım kadarıyla BigBoy Samsung Çiplerini kullanıyordu Ram'lerinde bu da ek bir tercih olabilir.

8 GB 3200MHz CL22 DDR4 SO-DIMM RAM:

Bu ikisinden birini alabilirsin. Muhtemelen sorun çıkarmayacaktır ama belli de olmaz. Bazen (genellikle) çipten kaynaklı uyumsuzluk sorunları olabiliyor. Ama çok düşük bir ihtimal dahilinde bu. Biraz şans işi yani sorun çıkarsa iade edip tekrar sipariş verebilirsiniz.

Hatırladığım kadarıyla bigboy Samsung çiplerini kullanıyordu RAM'lerinde bu da ek bir tercih olabilir.

Teşekkür ederim yardımınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı