Asus laptop RAM yükseltmesi yapınca kapanmama sorunu

Mmtemel

Decapat
Merhaba arkadaşlar,
Yanlış okumadınız, Asus K53SD laptop kapanmıyor. Kapatıyorum tekrar açılıyor. Bu olay 4 GB RAM ekledikten sonra olmaya başladı. Kapağı kapatınca uyku moduna geçiyor ve kapak kapalı haldeyken yine açılıyor. Eklediğim RAM bu duruma nasıl etki etmiş olabilir?

Bilgisayarı açınca herhangi bir beep (bip) sesi geliyor mu? Eğer öyle bir şey varsa RAM'i çıkar ve düzgün bir şekilde taktığından emin ol, yani yeniden tak. Eğer olmazsa taktığın RAM'i çıkar ve bilgisayarı baştan aç. Eğer sorunu yaşamazsan sorun RAM'de olmalı. Leptopta fazla bilmem ama anakarta giden güç kabloları ile oynamış olabilirsiniz takmak isterken.

Son düzenleme:
RAM'i çıkardım ve eski haliyle yeniden denedim. Fakat aynı sorun devam ediyor. Buralarda bir bilgisayar teknik servisinden destek alacağım gibi duruyor. Cevabınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ram'i çıkardım ve eski haliyle yeniden denedim. Fakat aynı sorun devam ediyor. Buralarda bir bilgisayar teknik servisinden destek alacağım gibi duruyor. Cevabınız için teşekkürler.
Dikkatli ol, bilgisayarcılara güvenme. Eğer güvendiğin bir bilgisayarcı varsa yani tanıdığın falan öyle bir baktır, eğer bilgisayar servisi tamam diyorsan sorun yok.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı