Çözüm Asus Laptoplarda Windows 10 Sonrası Klavye Işığını Kullanmak

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Eskisini Programlar ve Özellikler'den kaldırıp, yenisi yükledim. (Windows 10 64 Bit olanı) Arama yerine ATK Package yazınca çıkmıyor nedense. ATK Package'ı nasıl açabilirim?

Windows 10 güncellemesi sonrasında ATK Package'nin Windows 10 uyumlu yeni sürümünü yükleyerek klavye ışığını ayarlamaya başlayabilirsiniz.

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/Apps_for_Win10/ATKPackage/ATKPackage_Win10_64_VER100040.zip

Ben yükseltme ile geçtim Windows 10'a ve herşey sorunsuz çalışıyor Fn tuşları klavye ışığı vs. N56vz kullanıyorum bende. Sana sormak istediğim bişey var temiz kurulum mu yaptın? Eğer öyle Trend micro geri gelmedi değil mi? Birde temiz kurulum yapmayı düşünüyorum başka bi sorunla karşılaştın mı?

Konuyu hortlatacam ama n56vz var bende de ve klavye ışığı yanmıyor. 8.1 win10 sorunlarını biliyorum. atkpackage indirip çözüyorsunuz. ben anakartı değiştirdim. ondan sonra oldu klavyeyi hiç sökmedim. bu klavye ışığı nasıl bir şey değiştirebiliyor muyuz? çünkü benimki driver sorunu değil bu belli yardımcı olabilecek var mı?
şimdiden teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı