ASUS M5A78L-M LX3 anakarta ekran kartı önerisi

Olur, hatta güzel olur. Ne kadara alacaksınız RX570'i?

Onu da sorayım Sahibinden'de 2.el var 900 TL'ye alabileceğim ama garantisi yok 2 yıl önce alınmış sıfır mı almak mantıklı 2. el mi sıfırları 1500-1700TL arası çünkü
Darboğaz yapacağını düşünüyorum ama aşırı olmaz 1080P de kullanabilirsiniz. Ekran kartınız PCI-ex slotlara uyar.

Önerebileceğiniz başka ekran kartı var mı acaba?
R7 370 işimi görüyordu Valorant CS:GO oynuyorum RX570 sıfırı biraz pahalı cünkü.

@ismetcelal33 @Asdasgudas darboğaz yapmayacak bu seviyenin bir tık altı ekran kartı önerebilir misiniz?

Son düzenleme:
Onu da sorayım Sahibinden'de 2.el var 900 TL'ye alabileceğim ama garantisi yok 2 yıl önce alınmış sıfır mı almak mantıklı 2. el mi sıfırları 1500-1700TL arası çünkü

Önerebileceğiniz başka ekran kartı var mı acaba?
R7 370 işimi görüyordu Valorant CS:GO oynuyorum RX570 sıfırı biraz pahalı cünkü.

@ismetcelal33 @Asdasgudas darboğaz yapmayacak bu seviyenin bir tık altı ekran kartı önerebilir misiniz?
Hangi ekran kartını aldın bro? Şuan bende de aynı anakart, işlemci var, uyumlu ekran kartı araştırıyorum.
Konu hortlattım ama adam galiba sosyali bırakmış, en aktif sensin, yardımcı olur musun?

Son düzenleme:
Hangi ekran kartını aldın bro? Şu an bende de aynı anakart, işlemci var, uyumlu ekran kartı araştırıyorum.

Konu hortlattım ama adam galiba sosyali bırakmış, en aktif sensin, yardımcı olur musun?

Yani şu an dolar falan uçmuş durumda, fiyatları birkaç haftadır takip etmiyorum ama FX8300'e 1050 Ti'ya da 570'in üstü fazla gelir diye düşünüyorum. Senin aklında hangi ekran kartı vardı?

Yani şu an dolar falan uçmuş durumda, fiyatları birkaç haftadır takip etmiyorum ama FX8300'e 1050 Ti'ya da 570'in üstü fazla gelir diye düşünüyorum. Senin aklında hangi ekran kartı vardı?
Konu açmıştım beklerim :D.

Konu açmıştım beklerim :D.

Dediğim gibi fiyatları bayağıdır takip etmiyorum, yanlış bir bilgi vermeyeyim. Yine de anakartınıza her türlü ekran kartını takabilirsiniz. RX570'in daha üstüne çıkmayın yeterli.

Dediğim gibi fiyatları bayağıdır takip etmiyorum, yanlış bir bilgi vermeyeyim. Yine de anakartınıza her türlü ekran kartını takabilirsiniz. RX570'in daha üstüne çıkmayın yeterli.
Anakart dert değil de FX 8300' le uyumlu olana bakıyorum. R9 270x R7 370 düşünüyorum ama tanıdık bilgisayarcı bu sisteme olmaz dedi.

Anakart dert değil de FX 8300'le uyumlu olana bakıyorum. R9 270X R7 370 düşünüyorum ama tanıdık bilgisayarcı bu sisteme olmaz dedi.

İkisi de olur, güç kaynağın yetiyorsa tabii. Aslında işlemci için de ekran kartı uyar-uymaz sorunu olmaz. Sadece kötü bir işlemciyle çok iyi bir ekran kartı kullanırsan tam verim alamazsın o kadar.
Söylediklerinin ikisi de senin istediğin oyunları oynatacak ise alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı