Asus M5A97 EVO R2.0 tabanlı sistem hakkında görüşleriniz

Merhaba arkadaşlar ben yeni bir bilgisayar topladım, kredi kartı kullanmadığım için telekomdan taksit ile alacağım çoğu parçaları. 600 TL civarında birikmiş param var, onla da Vatandan peşin almak istiyorum.

Aldığım bir parça kötü ise Telekomdan almış isem telekom'un sitesinden, Vatandan almış isem vatanınkinden tavsiye verirseniz çok makbule geçer. Yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

ANAKART;
VATAN COMPUTER - ASUS - M5A97 EVO R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHz (O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart - Anakart
EKRAN KARTI;
SAPPHIRE HD7790 1GB 128b GDDR5 PCI HDMI-DVI-DP OC - Vitrinden Al
RAM;
Kingston HyperX 8GB 1600MHz DDR3 CL10 DIMM HyperX - Vitrinden Al
İŞLEMCİ;
VATAN COMPUTER - AMD - FX X6 6300 Soket AM3+ 3,5GHz 14MB Cache 32nm
KASA;
FRISBY FC-A8830B 500W MIDI TOWER 12CM FAN KASA - Vitrinden Al
DVD YAZICI;
LG 24X SATA DVDRW SIYAH KUTUSUZ - Vitrinden Al
HARDDİSK;
SEAGATE 3.5" 1TB 7200RPM 64MB SATA - Vitrinden Al

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartı bence EVO seçme normali ile tek farkı daha fazla portu var. Ekran kartını Gtx 750 ti yapabilirsen daha iyi olur.
R2.0 modelde Mosfet soğutucu kullanılıyor, diğer modelde mevcut değil.
Arkadaşın sisteme gelirsek kasanı beğenmedim. Bütçe belirtirsen sana daha fazla yardımcı olabilirim. İstersen APU işlemcileri bekle ve biraz daha biriktirip 600 liraya alıp kenarda bekletmek yerine daha fazla para biriktirip hayati parçaları alıp bilgisayarı kullanmaya başla. Dolar bu seviyedeyken almanı önermiyorum.

R2.0 modelde Mosfet soğutucu kullanılıyor, diğer modelde mevcut değil.
Arkadaşın sisteme gelirsek kasanı beğenmedim. Bütçe belirtirsen sana daha fazla yardımcı olabilirim. İstersen APU işlemcileri bekle ve biraz daha biriktirip 600 liraya alıp kenarda bekletmek yerine daha fazla para biriktirip hayati parçaları alıp bilgisayarı kullanmaya başla. Dolar bu seviyedeyken almanı önermiyorum.
Bütcem 2000 TL fakat taksitle alacağım burdan Bilgisayar Parçaları » Vitrinden Al
İşlemci bulunmadığı için vatandan tercih ettim. Üstte verdiğim siteden toplarsan çok iyi olur kardeş. (Sadece işlemciyi Vatandan alacağım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı