Asus M5A97 R2.0 Clover DualBoot

erkan aksu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben niresh 10.9 sürümünü sorunsuz kurdum ama mavericksi yalnızca DVD den başlatabiliyorum. Dual boot yapmam gerekiyor bunun içinde sanırım clover gerekiyor. Clover ile dual boot nasıl yapılır bunu acemi birinin anlayacağı şekilde anlatırsanız sevinirim. Teşekkürler.

Anakart: Asus M5A97 R2.0
İşlemci: AMD fx 6300
Ekran Kartı: Zotac GTX660 Nvidia

Son düzenleme:
Ana sistem derken neden bahsediyosunuz. Uefi görsel bios türüne deniyor sanırım bunumu kastediyosunuz. Çok anladığım konular değil kusura bakmayın.

Hdd yi tamamen sildim ve uefi kurulum yaptım. Şuanda asus logosunu görüyorum fakat daha kötü oldu. Mac için oluşturduğum hdd bölümünü mac os genişletilmiş günlüklü olarak formatlayamıyorum. Mediakit istenen işlem için aygıtta yeterli yer olmadığını bildiriyor diye bir hata mesajı alıyorum ama öncesinde windows 8 i kurdum ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Hdd yi gpt ye almadan önce böyle bir sorun yoktu

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı