ASUS M5A97 R2.0 Tabanlı Sistem Nasıl ?

Bütçesi belli zaten adamın, hesapla o ekran kartı 400'TL, FX 8150 ve 6100 arasında 150'TL fark var. 400+150=550. Eğer 100'TL daha ekleyebilirse bütçesine 650 TL'ye çok iyi bir ekran kartı alabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
POWERCOLOR HD7850 PCS+ GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kartı almayı düşünüyorum. Fiyatı 417 TL. Bu arada soranlar bütçem 1500 TL.

PC'yi bayramdan sonra vatanbilgisayar indirime girdiğinde toplamayı düşünüyorum.

Sizce ekran kartını şimdiden alıp kenara koysam mı açmadan. Çünkü daha öncede bir sistem toplamıştım almak nasip olmadı. HD 6850 düşünüyordum sistemde. O kart daha sonra stoklarda kalmamıştı. Bu kartıda stokta varken alıyım diyorum. Fakat ekran kartı arızalı çıkarsa kutusunu açmayacağım için 1 ay geçsede değişim yaparlar mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer kartı önceden alırsın bir bilgisayara takıp çalışıp çalışmadığına bakarsın, böylece sistemi topladığın zaman kartın bozuk olmaz :D

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı