Asus M5A97 R2.0 tabanlı sistem

AMD dekini 8320 yap hiçbir sorun çıkmaz rahtlıkla oynarsın. O kart 4-5 sene de tüm oyunları oynatır ama sadece oynatır. 2-3 sene için garanti veriyorlar ultrada açacağına dair çoğu oyunu ama 5 seneki oyun teknolojisi nasıl olur bilemeyiz. Ultra takıntın var ve çook uzun süre ultra oynamak istiyorsan GTX 780 Ti düşünmelisin ama o da epey para. AMD sistemi 8320 al. Artan paraylada 120 GB lik bir SSD alırsın keyfine denecek olmaz :)

AMD dekini 8320 yap hiçbir sorun çıkmaz rahtlıkla oynarsın. O kart 4-5 sene de tüm oyunları oynatır ama sadece oynatır. 2-3 sene için garanti veriyorlar ultrada açacağına dair çoğu oyunu ama 5 seneki oyun teknolojisi nasıl olur bilemeyiz. Ultra takıntın var ve çook uzun süre ultra oynamak istiyorsan GTX 780 Ti düşünmelisin ama o da epey para. AMD sistemi 8320 al. Artan paraylada 120 GB lik bir SSD alırsın keyfine denecek olmaz :)

Ultra takıntım yok ben kendimi bildim bileli mediumda 30fps alınca mutlu olurum :D 2 yıl ultra ondan sonra high falan devam etse on numara olur. Eminsiniz dimi 8320 yeterlidir?

Evet fakat onun kasası baya genişti 5-6 tane fan vardı kasada. Yine de stok fanın kötü olduğunu düşünmüyorum fakat isterseniz hyper 212 evo tercihimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet fakat onun kasası baya genişti 5-6 tane fan vardı kasada. Yine de stok fanın kötü olduğunu düşünmüyorum fakat isterseniz hyper 212 evo tercihimdir

Benim bu sistemdeki kasa gelirken içinde 5 tane fanla geliyormuş sanırım. 4 olduğundan eminim de bir yerde 5 de yazmışlardı önde var demişlerdi. Bu kasa geniş diye okumuştum yine araştırırım. EDİT: 4 fan varmış dahili.

Bütçe 2bindi 2400'e kadar çıktım daha çıkamam malesef zaten daha monitör de alıcam :(

Bence hem küçük hemde çerçevesi çok kalın istersen monitör varsa acele etme daha sonra benim dediğimi al pişman olmazsın. Hatta @Recep Baltaş incelemesini yaptı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı