Asus M5A97 tabanlı sistem

Ekran kartın cuda çekirdeği düşük kardeşim başka bir ekran kartı seçmen lazım, Sapphire r9 290 tri x fiyat uygun ve senin İNTEL toplamanı tavsiye ederim soket tipide 2011 X79 soket olmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartın cuda çekirdeği düşük kardeşim başka bir ekran kartı seçmen lazım, Sapphire r9 290 tri x fiyat uygun ve senin İNTEL toplamanı tavsiye ederim soket tipide 2011 X79 soket olmalı.

İntel toplayacak gücüm yok f/p canavarı toplamaya çalışıyorum İntel toplamaya kalksam şu anki dolar fiyatıyla mümkün değil her şeyi 0'dan konunun başında da belirttim bütçemi

Şimdiden hayırlı olsun sistemi alırsan aynı sistemi kullanmış oluruz kasa ve monitör dahil her şey aynı :).

Peki memnun musun? Her şeyi en üst düzeyde açabiliyor mu sistem? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
intel toplayacak gücüm yok f/p canavarı toplamaya çalışıyorum intel toplamaya kalksam şuanki dolar fiyatıyla mümkün değil herşeyi 0'dan konunun başındada belirttim bütçemi

peki memnunmusun ? herşeyi en üst düzeyde açabiliyor mu sistem :)

Ben kullanmıyorum ama yakında alacağım bütün oyunları yüksek oynarsın.

Merhaba @Recep Baltaş M5a97 R2 anakarttan bi türlü performans alamıyorum tüm yüklediğin videoları izledim herşeyi kontrol ettim ancak stres yapmaya başlar oldum , lütfen iletişim kuralım . win7 64 bit + Wd blue sata3 + 4Gb hyperx genesis 1600 mhz + gigabyte 512 mb 8500 gt + aerocool 650 watt kasa , sistem bu şekilde terslik nerede anlam veremedim . : ((

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı