Satılık Asus Maximus VII Hero Z97, CX750M PSU, GSKILL 8GB 1866Mhz Ram

mrtsnr

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Masaüstü sistem kurma düşüncesindeydim ve 4790k işlemciyi bekliyordum ancak o gelene kadar fikrimi değiştirdim ve sistem parçalarını satıp kendi dizüstümü de satıp uzun bir süre gidecek laptop almaya karar verdim. Bu nedenle aşağıdaki bu parçalar satılıktır.
Parçalar hiç kullanılmamıştır sadece kutudan çıkarılmıştır ve bakılmıştır. Anakart kasaya monte edilmiş ve sökülmüştür, kullanılmamıştır. hepsi sorunsuz ve faturalıdır. Fatura tarihleri tahminen 1 aydan uzun süre değil.

İletişim : Özel Mesaj olmadığı için [email protected] adresinden olabilir.

Son düzenleme:
Resim eklesen iyi olur.:)

Hepsinin fotoğrafını eklemek zor olduğu için alıcılara mail üzerinden gönderirim diye düşünmüştüm. İlan kurallarını kontrol ettiğimde fotoğrafın zorunlu olduğunu göremeyince bu şekilde açtım. Ancak ürün fotoğrafları için talep çok olursa ekleyebilirim sonrasında.

Hepsinin fotoğrafını eklemek zor olduğu için alıcılara mail üzerinden gönderirim diye düşünmüştüm. İlan kurallarını kontrol ettiğimde fotoğrafın zorunlu olduğunu göremeyince bu şekilde açtım. Ancak ürün fotoğrafları için talep çok olursa ekleyebilirim sonrasında.
Hepsini yan yana koyup çekebilirsin, fotograflar satmana daha yardımcı olacakdır.

@Silinen üye - Yukarıda belirtmiştim 4790k işlemci bekliyordum, onu bekleyene kadar fikir değiştirdim. Zaten ileride evlenince kendime racing simulator kuracağım, o nedenle böyle üst düzey bir sistem isteğimi 3 yıl ertelemiş bulundum :) Onun yerine G750 serisinden kendim için uygun olanını alacağım veya MSI GT serisinden :)

@Silinen üye - Farkındayım ancak ileride daha iyi bir sistemle sizlerle olmayı planlıyorum. :) Şimdilik bu plan rafa kaldırılacak ve bu parçalar satıldıktan sonra N550JV'mi de satıp yerine GTX800 serisi bir ekran kartlı laptop alacağım. Evlenene kadar onunla idare edeceğim artık.

Fiyatlar harika, olumsuz bir durum olmadigi zaman SSD ile ilgilenebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı