Asus Maximus VIII Extreme Intel i7 6700K GTX 980 Sistem Toplama

selimcngz

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Yeni bir bilgisayar toplamak için kolları sıvadım. Sizlerin de yardımına ihtiyacım var. Eğer ki bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. İsterseniz biraz toplamak istediğim sistemden bahsedeyim:
  • Anakart: ASUS Maximus VIII Extreme Z170
  • İşlemci: Intel i7 6700K 4.0 GHz Unlocked
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 980 (yardım beklediğim noktalardan ilki)
  • Bellek: Corsair Vengeance 64 GB 4x16 3333 MHz
  • Power Supply: Corsair CXM Series CX750M 750W 80 Plus
  • CPU Cooler: Corsair Hydro Series H115i Extreme
  • Kasa: Aklımda belirli bir model yok, sizlerden kasa öneri ve modellerini bekliyorum. (ATX) Mid Tower modelleri.
Sistem olarak da önerilerinizi ve tecrübelerinizi bekliyorum. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminiz güzel ancak 64GB ram çok elzem değil ise onu şimdilik biraz düşürüp hem güncellik hem performans açısından GTX 1080 düşünmenizi tavsiye ederim :) İyi akşamlar.

Ne zaman toplayacağını bilmiyorum ancak kasa konusunda yardımcı olabilirim sana. Yaklaşık 10 gün sonra Cooler Master MasterCase 5 Pro modelini alıcam ve bir inceleme yapabilirim. Seninde yararına olmuş olur.

Sistemin amacını belirtmemişsiniz ama asıl amaç oyun oynamaksa 16 GB bellekten fazlasına ihtiyacınız olmaz uzun süre. Ekran kartı olarak da GTX 1070-1080 almanız daha iyi olur. Bütçe hangisine yeterse.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı