Asus Memo Pad HD 7 vs Pritech P781

Marka her zaman kalitede fark ettirir. Servis yönündeki sıkıntı çekmemek istiyorsan asus derim.

Son düzenleyen: Moderatör:

İşlemci RK3188 1.8 ghz gerçek dört çekirdek ayrıca 2gb ram hatta 8 çekirdekli mali 400 grafik yongası donanım yönünden bakarsan bunun yanında Asus memo pad tırt , asusun memosu eskidi ben memo kullanan biri olarak asus çok plastik elde tutuşu çok kalitesiz diğer tabletim bu ve asus bunun yanında kalas gibi kalıyor. kullanıcı deneyimi olarak söylebeilirim
Reeder A7SNew 3G 7'' Tablet Pc | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor

İşlemci RK3188 1.8 ghz gerçek dört çekirdek ayrıca 2gb ram hatta 8 çekirdekli mali 400 grafik yongası donanım yönünden bakarsan bunun yanında Asus memo pad tırt , asusun memosu eskidi ben memo kullanan biri olarak asus çok plastik elde tutuşu çok kalitesiz diğer tabletim bu ve asus bunun yanında kalas gibi kalıyor. kullanıcı deneyimi olarak söylebeilirim
Reeder A7SNew 3G 7'' Tablet Pc | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor
Kardeşim senin gösterdiğin tablete baktım a7 islemci kullanılmıştır 1.3 ghz islemci hizi dual core acikcasi güzele benzemiyor.

Bimeksten aldım 300 tl 30 lira da hediye çeki cıktı 270 liraya mal oldu.
Ekranı güzel kullanımı oldukça rahat ayrıca 3g si var. Whatsapp, tango, lıne hepsini çok rahat kurdum.
Aslında telefon olarak tasarlanmış telefon özelliği sonradan yazılımla kapatılmış.
Asus memo paddan her yönden daha iyi. Bimekste ,Gold da var gidip bakabilirsin. Asus memoyla karşılaştırabilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı