Asus Memopad 7 Windows 8 kurulur mu?

Araştırmalarıma göre tabletlere kurulma imkanı var ama normal pc de kullandığın windows 8'i kuramazsın.(alan sıkıntısından dolayı)
Windows 8.1 RT kurabilirsin normal windows' dan pek bir farkı yok. Birkaç forum' da kurulumu anlatan konular var istersen link verebilirim. Ama sorumluluk sana ait ve garanti kapsamın' dan çıkar haberin olsun.

İnceleme çok iyi teşekkürler. Fakat benim tablet 8 GB olduğu için kurulamıyor herhalde. Birde Windows 8.1 RT 'nin 32 bit vs. sürümü var mı? Daha az yer kaplaması için.

İnceleme çok iyi teşekkürler. Fakat benim tablet 8 GB olduğu için kurulamıyor herhalde. Birde Windows 8.1 RT 'nin 32 bit vs. sürümü var mı? Daha az yer kaplaması için.
Evet benim tabletimdeki 32 Bit lik sürümü. 8.1RT nin boyutu hakkında kesin bir bilgi bulamadım benim tablet'im deki boş alandan yola çıkarak 8GB civarı olabileceğini düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı