Asus Memopad ME176C7 vs Reeder A8İQ vs Reeder A8İ?

Ahmet Kocaadam

Kilopat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 2-3 gündür tablet almak istiyorum. Biraz araştırma yaptım ve 3 tane tablet ilgimi çekti. Bunlardan bir tanesi Asus, diğer iki marka da Reeder. Öncelikle Asus kuşkusuz güvenilir bir marka, ayrıca laptopumun markası da Asus ve gayet memnunum. Reeder marka ise ilk defa duydum ama araştırdımki güvenilir bir marka sanırım, çoğu kullanıcıları memnun. Arkadaşlar, benim alacağım tabletten beklediklerim, internette dolaşmayı severim, film izlemeyi severim o yüzden internet hızı iyi olursa sevinirim görüntü de önemli tabii, ayrıca ilk defa Android kullanacağım için biraz heyecanlıyım da Playstore' daki oyunları denemek isterim mümkün oldukça bu yüzden ısınma sorunu pek olmayan ve kasma sorunu olmayan tablet arıyorum. Fiyat olarak Maximum 380 Tl olursa iyi olur. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim. İyi günler. :)

Bunlar da benim listeme aldıklarım. Değerlendirirseniz sevinirim. :)
http://www.teknosa.com/urunler/125044354/asus-memopad-me176c-7-tablet
ASUS MEMOPAD ME176C 7 TABLET

REEDER A8iQ INTEL ATOM Z3735G 1.83GHZ-1GB-16GB DİSK-8''-CAM-BT-WiN. 8.1

REEDER A8İ QUAD TABLET

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende ASUS MeMo PAD HD 7 var. Çok memnunum sizinki ile arada ne kadar fark var bilemem ama tercihin ASUS'dan olsun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı