ASUS MG248QR 144Hz Monitör Ghosting

Kısa bir süre tn panel kullandım, video izlerken renk geçişlerinden dolayı ghosting gibi geldiyordu banada, oyun oynarken hiç bir sıkıntı yoktu, sorun sadece videolardaydı.

Şansıma tüküreyim bu denk geldi. Sanırım bir kaç ay böyle kullanıp daha iyi bir monitör alacağım. Bana önerebileceğiniz Marka ve model varsa açığım.

Vatandan almıştım iade süresi geçti. Pc'yi biraz geç toplayabildim. Garantiye yollasam da bir sıkıntı yok diye geri gönderme ihtimalleri yüksek gibi duruyor. Bilemiyorum.
Sıkıntı yok çünkü. Dediğim ayarı yapın. Trace free yi 20 ye getirin. Monitör ayarlarından.

Sıkıntı yok çünkü. Dediğim ayarı yapın. Trace free yi 20 ye getirin. Monitör ayarlarından.
Deneyeyim tabi. Peki G-sync desteği açık mı kapalı mı olmalı (adaptive-Sync) bir şey fark erder mi?

15 gün mü iade süresi? Ama kutu açılmamış olması lazım demişlerdi hepsiburadada bana.

14 gün sanırım. kutu açılmış olsa da kusursuz geri getirmen önemli. para değil çek ile iade ediyorlar. (Başka bir ürün iade tecrübemden biliyorum.)

Deneyeyim tabi. Peki G-sync desteği açık mı kapalı mı olmalı (adaptive-Sync) bir şey fark erder mi?

14 gün sanırım. kutu açılmış olsa da kusursuz geri getirmen önemli. para değil çek ile iade ediyorlar. (Başka bir ürün iade tecrübemden biliyorum.)

Hepsiburada'dan almıştım. Kutusu açılmışsa servis onayı olmadan değişim veya iade yapamayız dediler ısrarla. İlginç.

Fark etmez. Ben açık kullanıyorum. G-Sync ve ghosting bağlantılı değil.

Geri
Yukarı