ASUS monitör ghosting yapıyor

Aynı sorun bende de vardı hocam daha dün aldığım yere gittim ve servise yolladılar umarım yenisini gönderirler bir de servis çok bekletiyor diyorlar umarım öyle olmaz. :(

Aynı sorun bende de vardı hocam daha dün aldığım yere gittim ve servise yolladılar umarım yenisini gönderirler bir de servis çok bekletiyor diyorlar umarım öyle olmaz. :(
Güya 2 gün içinde evimizden alacaklardı. Hala kutulu bir şekilde duruyor. Pazartesi akşamı kutulamıştım. Neyseki talep oluşturduk da her türlü iade olacak zaten, sadece bekletilmesi hoş değil.

Güya 2 gün içinde evimizden alacaklardı. Hala kutulu bir şekilde duruyor. Pazartesi akşamı kutulamıştım. Neyse ki talep oluşturduk da her türlü iade olacak zaten, sadece bekletilmesi hoş değil.

Hocam benim salı günü gitti ne zaman gelir bilmiyorum teknik servis en yakın İzmir'de galiba ben Aydındayım hafta sonu boş geçecek.

An itibari ile monitör geri geldi. Ufotestin gerçeği yansıtmadığı, ürünün ghosting yapmadığını yazmışlar. Birde laf olsun diye firmware'ını Güncellemişler (?). Sorun zaten firmware değil ki. Şimdi videosuyla iade talebi oluşturacağım. Bakalım ne kadar (daha) uğraşacağım?

Son düzenleme:
Merhaba, iyi bir deneyim olmamış sizin adınıza. Arkadaşların önermiş olduğu Lenovo markalı monitörü kullanıyorum. Gayet memnunum. Eğer elinizdeki monitörü iade edebilirseniz size önerilen monitörü almanızı şiddetle tavsiye ederim.

Merhaba, iyi bir deneyim olmamış sizin adınıza. Arkadaşların önermiş olduğu Lenovo markalı monitörü kullanıyorum. Gayet memnunum. Eğer elinizdeki monitörü iade edebilirseniz size önerilen monitörü almanızı şiddetle tavsiye ederim.

O monitörü ben de çok beğendim ama standı biraz fazla büyük. Stand yüzünden masamda kolumu koyacak yerim kalmamasından korkuyorum. Kolumu masaya koymadan yazı bile yazamıyorum bu yüzden stant benim için çok önemli.

Masanız orta büyüklükte bir masa ise sizlere yeterli olacaktır. Eğer küçük bir masaysa dediğiniz gibi stant sizi biraz zorlayabilir. Standın büyük olmasının sebebi ise aslında sağlamlık. Monitör büyük olduğu için kaliteli ve sıkıntı yaratmayacak bir stant olması gerekiyordu. Standın bir ayağından diğer ayağına uzunluğu 40 cm ( monitörün uzunluğunu dahil etmedim ), derinlik ölçüsü ise 22 cm. Buna göre masanızda ölçüm yapabilirsiniz.

Masanız orta büyüklükte bir masa ise sizlere yeterli olacaktır. Eğer küçük bir masaysa dediğiniz gibi stant sizi biraz zorlayabilir. Standın büyük olmasının sebebi ise aslında sağlamlık. Monitör büyük olduğu için kaliteli ve sıkıntı yaratmayacak bir stant olması gerekiyordu. Standın bir ayağından diğer ayağına uzunluğu 40 cm ( monitörün uzunluğunu dahil etmedim ), derinlik ölçüsü ise 22 cm. Buna göre masanızda ölçüm yapabilirsiniz.

Kolumu boş verin klavye için bile yer kalmıyor. Maalesef şu anda masamı değiştiremem. Başka seçenekler daha mantıklı olacak sanırıö.

Yeni konular

Geri
Yukarı