ASUS monitör ghosting yapıyor

Bütçe belirtebilirseniz farklı seçenekler için bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir. Bu arada Ankara'da ticaret bakanlığı'na giderken İtopya mağazası var. Oraya gidip monitörlerin boyutlarına bakabilirsiniz.

An itibari ile monitör geri geldi. Ufotestin gerçeği yansıtmadığı, ürünün ghosting yapmadığını yazmışlar. Birde laf olsun diye firmware'ını Güncellemişler (?). Sorun zaten firmware değil ki. Şimdi videosuyla iade talebi oluşturacağım. Bakalım ne kadar (daha) uğraşacağım?
Hocam ben vaz geçtim artık böyle oynuyorum.

Hocam ben vazgeçtim artık böyle oynuyorum.

Ben vazgeçmeyi açıkçası düşünmüyorum. Attığım videoları kabul etmiyorlar. Neymiş UFO test gerçeği yansıtmıyormuş. Neymiş bilgisayarın gözükmesi şartmış. Saçma sapan şeyler. Bir daha çok güvenilir gördüğüm ASUS markasından bir şey alır mıyım, bilmiyorum.

Aslında bu monitör ile ilgili ghosting probleminin olduğu forumda çok kez yazılmıştı. Ben de ilgili yazıları okuyarak ASUS almaktan vazgeçmiştim.

Hepsiburada ya monitörü iade edebildinizmi , hangi satıcıdan almıştınız
Edemedim. Sorunu yok diyerek geri gönderildi.

Aslında bu monitör ile ilgili ghosting probleminin olduğu forumda çok kez yazılmıştı. Ben de ilgili yazıları okuyarak ASUS almaktan vazgeçmiştim.

Ürünün yorumları oldukça iyiydi. O yüzden almıştım.

Bu gibi durumla karşılaşmamak içün ürünü satın almadan önce , satıcıya 14 gün içinde ürünü beğenmezsem iade edebiliyormuyum, bu konuda yasaya uymayıp sorun çıkarıyor musunuz diye sorup öğrenmekte fayda var, cevaba göre almalı,vsorun öıkarmayacak satıcıdan almalı, yoksa uğraştırırlar insanı

Bu gibi durumla karşılaşmamak içün ürünü satın almadan önce, satıcıya 14 gün içinde ürünü beğenmezsem iade edebiliyor muyum, bu konuda yasaya uymayıp sorun çıkarıyor musunuz diye sorup öğrenmekte fayda var, cevaba göre almalı, vsorun öıkarmayacak satıcıdan almalı, yoksa uğraştırırlar insanı

Doğru. En azından bir savunmamız olabiliyor.

Edemedim. Sorunu yok diyerek geri gönderildi.

Ürünün yorumları oldukça iyiydi. O yüzden almıştım.

Ne oldu hocam son durum nedir ne yapmayı planlıyorsunuz?

Merhaba, iyi bir deneyim olmamış sizin adınıza. Arkadaşların önermiş olduğu Lenovo markalı monitörü kullanıyorum. Gayet memnunum. Eğer elinizdeki monitörü iade edebilirseniz size önerilen monitörü almanızı şiddetle tavsiye ederim.
Bir mağazaya gidip elinizdeki monitörle kıyaslama şansınız oldu mu ? Bu fiyat bandında en mantıklı seçenek Lenovo G24 gibi duruyor. IPS'in dezavantajı ekranı siyahları biraz parlak göstermesi ve ışık sızması. Sizde bu durumlar rahatsız etti mi merak ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı