ASUS mu Corsair mi Lian Li mi?

Bütçe
6500
Lian Li'de üste büyük radyatör şansı yok direkt elendi.
ASUS'un ön paneldeki hava alma yerleri bence yeterli değil onu da eledim.

Corsair 5000D bu 3 kasa arasında açık ara önde.

Hocam nasıl yok YouTube'da Lian Li III kasaya Artics Liquid II 420mm montajlıyıp thermal test bile yapmışlar.

Ben olsam Lian Li III düşünürdüm thermal verilerine bakarak tercihini yapmalısın eğer biraz daha uygun yine iyi bir thermal verisi sunan kasa dersen Cooler Master TD500 v2.

Corsair 6700 değil 5500TL bandında olsa alınırdı stok yok çoğu yerde o yüzden dayatma bir fiyatlandırma gibi değmez.

Hocam nasıl yok YouTube'da Lian Li III kasaya Artics Liquid II 420mm montajlıyıp thermal test bile yapmışlar.

Ben olsam Lian Li III düşünürdüm thermal verilerine bakarak tercihini yapmalısın eğer biraz daha uygun yine iyi bir thermal verisi sunan kasa dersen Cooler Master TD500 v2.

Corsair 6700 değil 5500TL bandında olsa alınırdı stok yok çoğu yerde o yüzden dayatma bir fiyatlandırma gibi değmez.
Doğru diyorsun Lancool II'nin teknik verisine bakmışım. Lancool III'e bakınca şimdi ok.

Bu durumda fiyat açısından Lian li öne geçmiş oldu tabii ki.

Lian Li'de üste büyük radyatör şansı yok direkt elendi.
ASUS'un ön paneldeki hava alma yerleri bence yeterli değil onu da eledim.

Corsair 5000D bu 3 kasa arasında açık ara önde.

Lian Li ve Corsair modeli arasındaki fiyat farkı neredeyse 2 katı olduğu için bütçeniz yetiyorsa tabii ki Corsair alınız. Bütçeniz 6500 TL zaten alabiliyorsunuz. Yarı fiyatına başka bir model alıp aradaki farkla da başka bir şey alınabilir. ( LANCOOL II modelinden bahsediyorum. III alınacaksa zaten direkt onu alın derim)

Bence en iyisi Corsair.
Bu arada hocam böyle kasalar alıyorsunuz ama Vodafone çöpünü ve Honor telefon kullanıyorsunuz? Çok garip.

Kasa farklı bir konu kullandığım hat ve telefon ayrı bir konu Huawei kullanıyorum Honor değil iyi Vodafone aldım Turkcell gibi insanı kazıklayan bir firmadan şükürler olsun kullanmıyorum telefona gelirsek 5 yıldır kullanıyorum memnunum kasaya gelirsek Corsair iyi marka ama şu anki fiyatını hak etmiyor 5300 TL gibi bir fiyata Lian Li LANCOOL II'ı ARGB 140mm fana sahip olması benim hoşuma gitti.

Bence Corsair çok klas görünüyor.

Güzel gözüküyor ama fiyatı biraz bana pahalı geldi şu an piyasada birkaç sitede var başka yerde yok. Aklımda Lian Li LANCOOL II'ı RGB beyaz geçiyor.

Lian Li LANCOOL II beyaz modelini kullanıyorum. Hayatımda böyle bir kablo yönetimi sağlayan kasa hiç görmedim. Çok sessiz fanları var, kasanın içerisinde top oynarsın kocaman. RTX 4070 takılı ve hala neredeyse 8-9cm uzun ekran kartı takabilirim. E-ATX anakart desteği var onu da takabilirsiniz. Ön tarafta 360mm radyatör takılı ve içeriye soğuk havayı çekecek biçimde yerleştirdim. Kasanın iç sıcaklığı yük halinde bile 50leri geçmiyor. Yalıtımı çok iyi, sağ ve sol camlar menteşeli olduğu için cam bildiğiniz yanlara doğru açılıyor. Kasanın üstünde 2 adet USB 3.0 ve 1 adet Type-C bulunmakta. Bir tuş renk değişimi diğer tuşta renklerin geçişlerini düzenliyor. Bu arada kasayı 3400 TL gibi bir fiyata almıştım. Fotoğrafları aşağıya ekliyorum. Kasanın yan tarafında benim hatamdan dolayı sadece 1 adet kablo görünmekte başka hiç kablo görünmüyor.

Lian Li LANCOOL II'ı beyaz RGB kasa iki sitede var PcKolik ve Gençer Gaming başka yerde bulamadım bu iki firmadan hangisi daha güvenilir.

Doğru diyorsun LANCOOL II'nin teknik verisine bakmışım. Lancool III'e bakınca şimdi ok.

Bu durumda fiyat açısından Lian Li öne geçmiş oldu tabii ki.

Merhaba Lian Li LANCOOL II'ı beyaz kasa Gençer Gaming ve PcKolik'te var hangi siteyi tavsiye edersiniz başka yere baktım yok PTT AVM ve N11 de var satıcılar bana güven vermedi.

Net Corsair. Hemde açık ara diğerlerini saymadım bile. Servis konusunda bile çok iyiler.

Fiyatı bana biraz pahalı geldi.

Son düzenleme:
Kasa farklı bir konu kullandığım hat ve telefon ayrı bir konu Huawei kullanıyorum Honor değil iyi Vodafone aldım Turkcell gibi insanı kazıklayan bir firmadan şükürler olsun kullanmıyorum telefona gelirsek 5 yıldır kullanıyorum memnunum kasaya gelirsek Corsair iyi marka ama şu anki fiyatını hak etmiyor 5300 TL gibi bir fiyata Lian Li LANCOOL II'ı ARGB 140mm fana sahip olması benim hoşuma gitti.

Güzel gözüküyor ama fiyatı biraz bana pahalı geldi şu an piyasada birkaç sitede var başka yerde yok. Aklımda Lian Li LANCOOL II'ı RGB beyaz geçiyor.

Lian Li LANCOOL II'ı beyaz RGB kasa iki sitede var PcKolik ve Gençer Gaming başka yerde bulamadım bu iki firmadan hangisi daha güvenilir.

Merhaba Lian Li LANCOOL II'ı beyaz kasa Gençer Gaming ve PcKolik'te var hangi siteyi tavsiye edersiniz başka yere baktım yok PTT AVM ve N11 de var satıcılar bana güven vermedi.

Fiyatı bana biraz pahalı geldi.

Gamers Arena'dan aldım ben ama Gençer Gaming de güvenilirdir.

PcKolik'den de alabilirsin Gençer Gaming'den de alabilirsin hiçbir sorun yaşamazsın. Ama sen hangisini önerirsin diyorsan PcKolik'den alışveriş yaptığım için ilk orayı tercih ederim yine.

Geri
Yukarı