Asus MX279 Monitör Ile Ilgili Soru

batuhankepez

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, başlıkta belirttiğim monitöre sahibim. Sorum öncelikle monitörü daha önce incelemiş ya da kullanmış olanlara. Bildiğiniz gibi monitörü standına lak dıye koyuyosunuz iş bitiyor herhangi bir vida yok ya da ben bilmiyorum. Benim monitörümde salladığınız zaman 2-3 cm sağa sola yatma payı var bu bir yapım hatasımı bilmiyorum. Birde özellikle monitörün üst taraflarına bastırınca ekranda boşluk var sanki hafif içine çöküyor. Bunlar bir yapım hatasımı yoksa bu model monitörlerde var mı? Şimdiden teşekkürler.

Merhaba. Ben de Asus MX239H 23" monitör kullanmaktayım. Görünüş olarak aynı. Benimkinde monitör ve ayak bağlantısını ufak bir vida ile yapıyorsunuz. Monitörü ayağa oturttuğunuz uzuvda vida deliği var mı? Belki vidayı kaybetmiş olabilirsiniz veya paketten çıkmamış olabilir. Bir de o kadar sallanması pek normal değil. Benimki çok az sallanıyor. Sağa sola en fazla 2-3 mm oynuyor. Monitörü dikkatli inceleyin, olmazsa götürüp bir baktırın derim.

Performans olarak bana bir sıkıntı çıkarmıyor. Ama satarken belki sıkıntı çıkarır diye düşündüm. Yoksa benim açımdan şu an bir sıkıntı yok olursa zaten 2 yıl garantili olması lazım.Peki sizinkinde ekranın yukarısına hafif bastırınca bi boşluk hissediyor musunuz ? 1-2 mm boşluk var hatta öyle ki, bastırınca tık diye ses çıkartabiliyorum ben :D.

Aşşağıya doğru bastırınca bir oynama yok ancak arkadan öne doğru bastırınca çok hafif bir oynama var. Arada bir de ses geliyor. Sanırım monitörün kendinde var bu. :)
Bunu geçersek monitörümde glowing, ghosting vs hiçbir sorun yok. Çok güzel ve kaliteli bir monitör. Ancak şimdi çok pahalı satılıyor vatanda. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı