ASUS N14 USB adaptör çalışmıyor

Enes KAYADELEN

Hectopat
CCleaner'la güncelleme yaptıktan sonra önceden sorunsuz çalışan ASUS USB N14 isimli Wi-Fi adaptör şu an çalışmamakta, driver silip tekrar yüklediğim halde durum aynı, cihazın ışığı yanmıyor. PC görüyor ama hiçbir şekilde çalışmıyor.

Farklı portlar denediniz mi? Bende N10 modeli var benzer sorun yaşamıştım.

Hocam böyle Driver Update programlarına güvenmeyin diye bas bas bağırıyoruz. Sürücüleri aygıt yöneticisinden veya program ekle kaldır dan kaldırırsanız belki olur. Aksi halde Windows'u yeiden kurmanız gerek.

Son düzenleme:
Farklı portlar denediniz mi? Bende N10 modeli var benzer sorun yaşamıştım.

Hocam böyle driver Update programlarına güvenmeyin diye bas bas bağırıyoruz. Sürücüleri Aygıt Yöneticisi'nden veya program ekle kaldırdan kaldırırsanız belki olur. Aksi halde Windows'u yeiden kurmanız gerek.

Birdaha imkanı yok kurmakla uğraşmam driver falan ne illet bir şeymiş
Farklı portlarda denedim ama hiçbir şekilde olmadı o mavi ışık yanmıyor PC görüyor ama Wi-Fi ağları gözükmüyor olmazsa Ethernet bağlarım maalesef format atma şansım yok.

Şu anlık sadece Wi-Fi sorunu var cidden böyle programların bu kadar fazla etkilemesi garip.
Hocam donanımın- ürünün kendi resmi sitesinde olmayan bir sürücünün bunlarda ne işi var. :) Konuya bu açıdan bakmak lazım. :)

Mesela sizin sürücünüz burada:

Hocam donanımın- ürünün kendi resmi sitesinde olmayan bir sürücünün bunlarda ne işi var. :) konuya bu açıdan bakmak lazım. :)

Mesela sizin sürücünüz burada:

Driver buradan indirip kurdum ama soru işaretleri falan var tam kuramadım yarın olmazsa gider bir Ethernet kablosu falan alır kablo ile bağlarım en azından kayıp olmaz.

Geri
Yukarı