ASUS USB-N14 Wireless Adaptör İncelemesi

Cihazı bağladıktan sonra Connectify programı aracılığıyla ethernet ile gelen interneti kablosuz olarak paylaşabilirsin. Connectify ücretli bir program bildiğim kadarıyla. İsterseniz ücretsiz alternatiflere de yönelebilirsiniz.

Son düzenleme:
Cihazı bağladıktan sonra Connectify programı aracılığıyla ethernet ile gelen interneti kablosuz olarak paylaşabilirsin. Connectify ücretli bir program bildiğim kadarıyla. İsterseniz ücretsiz alternatiflere de yönelebilirsiniz.
Connectify gibi ücretli yazılımlara gerek yok. Windows 8 zaten kendi içinde ürün tanıtıldıktan sonra WiFi Hotspot görevi üstlenmesini sağlayabiliyor.

3 haftadır şu asus wifi adaptörü ile uğraşıyorum . İlk önce gittim pce olanını alıp anakarata taktım baktım modem listede yok ama diğerleri görünüyor, bende çekim kuvveti az olduğundan kasanın arkası iyi gelmedi diye iade edip usb olanını aldım . Yine aynı sorunla karşılaştım router yanı kullandığım modemde asus dsl n14u listede göremiyorum adını. Huawei modem takıyorum aynı odaya full çekiyor ama asus un adı yok nasıl bağlanabilirim bilen birileri yardımcı olabilir mi. İki asus cihazın arasıdna wps bağlantıyı öneriyorlar ancak ben yapamadım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı