ASUS USB-N14 Wireless Adaptör İncelemesi

@son_goku kutunun arkasında özelliklerinde HD Video Streaming ve multiplayer oyunlar oynanamaz gösteriyor. Denedin mi multiplayer oyunlarda? Sorun çıkarır mı? HD Streaming şimdilik pek önemli değil ama denersen sevinirim. Bir de bu adaptör 20 metreden çeker mi? Yalnız arada 5-6 duvar ve komşuların eşyaları var. Bu mesafeden en az 4 diş çeker mi?

@son_goku kutunun arkasında özelliklerinde HD Video Streaming ve multiplayer oyunlar oynanamaz gösteriyor. Denedin mi multiplayer oyunlarda? Sorun çıkarır mı? HD Streaming şimdilik pek önemli değil ama denersen sevinirim. Bir de bu adaptör 20 metreden çeker mi? Yalnız arada 5-6 duvar ve komşuların eşyaları var. Bu mesafeden en az 4 diş çeker mi?
Hocam adaptörü hangi modemle kullanacaksınız? Bana nasıl kullanılacağını anlatır mısınız?

Çalıştırır, marka olarak ayrım olmuyor çünkü bilgisayar bileşeni sonuçta. Eğer sorununuz modem için çekmeme sorunu ise ve modemin anteni değiştirilebiliyor ise anteni değiştirip ucuza kurtulabilirsiniz sorundan. ASUS alıcının fiyatı yüksek çünkü.
Maalesef modemimin anteni yok USB girişi var oraya adaptörü takacağım.

Dostlar asus un adına aldanıp ürünü almayın ben aldım ve pişman oldum şunu öğrendim ki her marka kendi sektöründe iyi laptopları yada herhangi bir ürünü kaliteli diye belirli markaya takılıp kalmayın wiriless adaptörü alacaksanız ve garanti bir şey istiyorsanız size everest ewn-519 u önerebilirim alpha marka adaptörleri de önerebilirim onlar da isim yapmış bir marka bu sektörde ama hiç denemedim alphaları ewn-519 rlt8187 L çipsetini kullanıyor wiriless konusunda en başarılı çipset diyebilirim size bu adaptöre gelince çipseti belli bile değil çekim gücü ise vasatın altında aynı özelliklerde ki tek antenli ewn-519 um anteni kırık olmasına rağmen 2 katı iyi çekiyordu ewn-519 a yeni anten aldım şimdi rahatım adaptöre detaylı bir şekilde bende inceledim buradan bakabilirsiniz : Asus USB-N14 Aman Uzak Durun ! | Yener Kayahan

Arkadaşlar bu cihaz dağıtıcı olarak iş görüyor mu ?
Daha öncede konusunu açtım acaba benim işime yarar mı diye şunu sormak istiyorum.
Pc ile modemin bulunduğu oda aynı ama yatak odasından telefonla bağlanamıyorum sinyal zayıf ve kopuyor.
Bu cihazı pc ye taksam, yatak odasına sinyal dağıtır mı ? Yoksa sadece pc ye takınca , pc mi faydalanıyor ?

Eğer bilgisayarınızı kablo ile modeme bağlarsanız bu cihazı da dağıtıcı olarak kullanabilirsiniz. Ancak hem modeme cihaz ile bağlanıp hem de dağıtma işlemi yapamazsınız. @Birlanbir

Eğer bilgisayarınızı kablo ile modeme bağlarsanız bu cihazı da dağıtıcı olarak kullanabilirsiniz. Ancak hem modeme cihaz ile bağlanıp hem de dağıtma işlemi yapamazsınız. @Birlanbir
Tam olarak anlayamadım. Modemim cihaza kablo ile bağlı normalde. Yani modem pc ye bağlı olacak "kablo " ile ve bu cihazda PC'ye bağlı olacak. Bu sayade bunu dağıtıcı olarak kullanabilir miyim?
Eğer böyle ise alırım. Nasıl oluyor bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı