Asus N550JK-CN168H Ekran Kartı değişimi

Alperdursun

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim bilgisayarım başlıkta belirttiğim gibi Asus N550JK-CN168H.
Bu bilgisayarın ekran kartını değişme şansım var mı? Şu anki ekran kartı GTX 850M. Bilgisayarımın bilgilerinin fotoğrafını da koydum oradan bakabilirsiniz.

image.jpg
image.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Onboard ne onu öğrenmelisin önce. Öyle alıp değiştireceğin şeyler değildir bunlar, Değiştirebilme imkanı olsa bile uygun cihazı bulman zor olur.

Dostum MXM denen şey bir tip yuva. Yani takıp çıkarılabilen ekran kartılarında olan bir şey. On-board ise ankartın üzerine sıcak havya ile oturtulmuş yani çıkarılamayan bir şeydir. 850M fena bir ekran kartı değil. Hangi isteğinizde yetersiz kaldı?

Dostum MXM denen şey bir tip yuva. Yani takıp çıkarılabilen ekran kartılarında olan bir şey. On-board ise ankartın üzerine sıcak havya ile oturtulmuş yani çıkarılamayan bir şeydir. 850M fena bir ekran kartı değil. Hangi isteğinizde yetersiz kaldı?
Bazı oyunlar high grafikteyken bile kasıyor abi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı