Asus N550JK ETS2 FPS değeri

burak_ank06

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, dün aldığım Asus N550JK modeline Euro Truck smulator 2 yi yükledim. Oyunu 1920x1080 tüm ayarlar en yüksekte oynarken şehir dışında fps 40 larda şehir içine girdiğimde 30larda min 28 gördüm ama bana çok akıcı(yağ gibi) gelmiyor. Oyun bu arada ekran kartım GTX850m.
Sizce bu fps değeri normal mi?
Oyun orjinal değil demosunu başka siteden indirmiştim. Hayliyle güncelleştirmeleri alamamıştır. Ondan dolayı tam akıcı olmayabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda ufak bir optimizasyon sorunu vardı ileriki güncellemelerde çözmüşlerdi, yani sorun oyunun güncel olmaması ile ilgili olabilir.

Ayrıca oyunun fiyatı ucuz, SCS Software oyuna değer veriyor sürekli güncelleme alan bir oyun sabit kalmıyor yenileniyor yani. Kısaca orjinal alınmayı hakeden bir oyun hem orjinal alırsan multiplayerda oynayabilirsin.

Benim bir kaç tanıdığım buradan Simdepo - Dijital Simülasyon Deposu satın almışlardı güvenilir diye biliyorum tavsiye ederim.

O ekran kartının DDR3 ve GDDR5 olarak 2 farklı versiyonu var. Aralarında yaklaşık %20-25 civarında bir performans farkı oluyor, eğer sendeki versiyon DDR3 olanıysa o değerler normal.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı