ASUS N550JK mı MSI GE60 mı ?

Bilgisayarı oyun için kullanacaksanız bence i7'ye gerek yok, i5 yeterlidir. Onun yerine iyi bir mSATA SSD alırsınız. Tabii para sıkıntısı yoksa i7 alın. Ben çoğunlukla MSI GE serisini öneririm, onun dışında Monster'a da bakabilirsiniz, aynı fiyatlara biraz daha iyi özellikte bilgisayarlar satıyorlar. Bir de Asus var tabii.

Bilgisayarı oyun için kullanacaksanız bence i7'ye gerek yok, i5 yeterlidir. Onun yerine iyi bir mSATA SSD alırsınız. Tabi para sıkıntısı yoksa i7 alın. Ben çoğunlukla MSI GE serisini öneririm, onun dışında Monster'a da bakabilirsiniz, aynı fiyatlara biraz daha iyi özellikte bilgisayarlar satıyorlar. Bir de Asus var tabi.
Bilgisayarı oyun, çizim arada da photoshop'la kullanırım onun dışında bir şey yapacagımı zannetmiyorum. Asusta bu fiyata verdiğim laptopu bulabildim. Monsterda araştırdım ama sorunlu olduğu izlenimine vardım, o yüzden Asus veya Msı dışında bir laptop almayı düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcinin i5 veya i7 olması ne gibi avantaj veya dezavantajlar sağlayacak bana tam olarak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı