Asus N550JK Yosemite Kurulum Rehberi

Allah senden razı olsun ya, dün gece kafayı yedim Asus N550JK-CN167D var bende de sonunda kurulum yapıyorum.

Hocam ben vazgeçtim vallahi, öncelikle sabit diskten clover ile boot eklemeyi bir türlü yapamadım, sonra dedim bari usb ile boot ederim driverları kurayım fakat wifi'nin kullanılmadığını öğrendiğimde hemen vazgeçtim çünkü kurmamdaki amaç özellikle imessenger'ı kullanamamam..

Son düzenleyen: Moderatör:
İşinize yaradıysa ne mutlu. Keşke Mac OS X'nin PC'ye desteği gelse de böyle saçma sapan kurulum, driver vs. uğraşmasak.

İşinize yaradıysa ne mutlu. Keşke Mac OS X'nin PC'ye desteği gelse de böyle saçma sapan kurulum, driver vs. uğraşmasak.
Aynen katılıyorum fakat ben beceremedim hocam sabit diskten clover boot ile ekleyemedim en azından driver'ı kurayım dedim wifinin kurulamadığını öğrendim ve vazgeçtim.

Keşke gelse. Ama çok zor en zor tarafı Driver zaten. Microsoft bile Vista'da Driver problemleri yaşadı.

Hocam siz güncel olarak kullanıyor musunuz mac 10.10'u, internet bağlantısı sağlayabiliyo musunuz birde ?

Hocam kurulumu tam anlamıyla başardım, hd 4600'ü de kemal akın diye bir arkadaşın sunduğu kext ile hallettim görüntü süper oldu şimdi, yerel ağ bağlantısı ile internete de bağlanabiliyorum, yanlız imessage ya da facetime gibi uygulamaları henüz kullanamadım siz yapabildiniz mi onları ?

Hocam rica etsem kullandığınız clover klasörünü zip yapıp atabilir misiniz, ayarları bozdum ben açılırken çok bekliyorum masaüstüne ulaşamadım.

Hocam 10.10dan 10.10.2 ye güncelleme yaptınız mı?

Hocam nvidia ekran kartını tanıtabildiniz mi?

https://www.mediafire.com/?syahwwnbiojp304 Hocam kusura bakmayın bayağıdır girmemiştim foruma buyrun clover dosyası. Yalnız ben clover menüsünü görmek istemediğim için TimeOut değerini 0 girdim istersen değiştirebilirsiniz. Nvidia ekran kartını malesef tanıtamadım.

Ayrıca bende de iMessage çalışmıyor.

Hocam 10. 10'u inderemiyorum. İlk verdiğin hata veriyor 2. verdiğin link ise kırık yardım lütfen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…